Teraz jest czwartek, 13 grudnia 2018, 18:01

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ] 
 Bardzo proszę o pomoc 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Bardzo proszę o pomoc
Witam
pragne byc szczery z wszystkimi forumowiczami, mianowicie jestem tu pewnie goscinnie za co z gory od razu przepraszam od kilku miesiecy nie moge znalesc programu do obrobki filmikow z mojej kamery jest to toschiba h 20 camileo a raczej camkoder. Moj problem polega na tym ze programy pinnacle, ulead video studio, nie obrabiaja mi sie na moim komputerze nie jestem profesjonalista tak jak pewnie wielu z was poprostu poszukuje programu ktory za moja pomoca zrobi mi prezentacje na plytce dvd do odtworzenia wakacji imprez itp. na zwyklym odtwarzaczu stacjonarnym dvd. Dodaje link do strony parametrow mojego laptopa i blagam pomozcie podlug tego mi cos dobrac, poniewaz boje sie kupic nastepny program ze kasa poleci w bloto bo okaze sie ze mam za slaby znow sprzet nie jestem wymagajacy potrzebuje programu w ktorym zrobie swoje menu dodam w meni muzyke mp3, bede mogl dodac przejscia miedzy plikami dodac jakies napisy i tyle zwykly windows mowie maker jest ok dla mnie po zrobieniu projektu oddelegowuje mnie do dvd makera ale przy ogladniu plyty obraz nie jest plynny taki jak nagrywa kamera tylko troche go klatkuje i dlatego szukam pomocy u was profesjonalistow :D to link do mojego lapa a raczej jego mozliwosci, jeszcze raz blagam pomozcie http://www.samsung.com/pl/consumer/pc-p ... A01PL-spec

P.S. jesli napisalem w zlym dziale naprawde bardzo bardzo przepraszam nigdy nie siedzialem na tego typu forum a nie mam tez kogo sie poradzic jak sprawnie pstrykac po tym forum

Z gory dziekuje
Pozdrawiam eminente

piątek, 24 lutego 2012, 16:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Bardzo proszę o pomoc
Na stronie napisali że kamera rejestruje progresywnie w NTSC kompresując do h264 w kontenerze mov.
Twój komputer ma 2 rdzenie i intelowską grafikę.
Powinieneś zapoznać się z pojęciem proxy mode i poszukać programu oferującego taką funkcjonalność.
Edius da radę, ale zdecydowanie nie jest tani. Do najprostszych również nie należy(przynajmniej w porównaniu do Move Maker), a i wersja demo nie oferuje proxy mode.

Nie namawiam do złego, ale żeby przetestować(czy laptop da radę i czy oprogramowanie będzie Ci odpowiadać) zdaje się że będziesz musiał przypiracić...

piątek, 24 lutego 2012, 17:12
Nowy
Nowy

WIELKIE dzieki za podpowiedz postaram sie zrobic z tym pozadek :D jak mi sie uda dam znac. Jeszcze raz dziekuje :) :) :)

sobota, 25 lutego 2012, 13:33
Stały bywalec
Stały bywalec

dlaczego juz piracic zawsze mozna sciagnac jakies demo 30 dniowe i zobaczyc mozliwosci progamu :)

sobota, 7 kwietnia 2012, 19:34
Nowy
Nowy

Miałem dokładnie ten sam problem męczyłem się z tym Pinaclem przez lata.Zainstaluj sobie 30 dniowy trail Corel video studio -jest spolszczona wersja.

Poczujesz się jak byś się przesiadł z Trabanta na Roysroysa.Działa na plikach proxi Pinnacle przy tym to zbiór śmieci nic pozatym.Polecam

piątek, 27 kwietnia 2012, 18:19
Bywalec
Bywalec

Szanowny Kolego
najpierw kilka uwag : Twój komputer do "orłów" nie należy ,a jego podstawową "wadą" jest współdzielenie pamięci graficznej z pamięcią operacyjną i to może choć nie musi być problemem.
podam Ci podstawowe parametry mojego komputera: Komputer stacjonarny,procesor intela dwurdzeniowy
Karta graficzna 256 mega - tak tylko 256
pamięć operacyjna 6 giga
System operacyjny Vista :
dwa programy :Pinakle studio 12 + i Avid Studio
Na tym zestawie bez problemowo montuję i w dowolny sposób obrabiam pliki AVCHD - kodowane H264. - bez żadnych zatrzymań szepnięć itp.
kamera Panasonic HDC-HS9 Obraz HD 1920x 1080
Teraz tak: System Vista ,mówiąc umownie ma trzy tryby pracy /pomijam tryb awaryjny/ :Aero , Standardowy Windows i tryb 16 bitowy.
W instrukcji programu Pinakle 12 + jest wyraźnie napisane by system Windows ustawić na pracę w trybie 16 bitowym , ponieważ program Pinakle pracuje jedynie na podglądzie - obraz wynikowy będzie 32 bity.Przestawienie na 16 bitów daje praktycznie dwa razy więcej pamięci.
Następna sprawa Pinakle 12 + Wymaga rejestracji i pobrania dodatkowych kodeków w tym h264 mp3 itp - to tez określa dokładnie instrukcja./inne wersje pinakle również/
Na zakończenie: jeżeli nie będzie ci "chodził" pinakle to nie kupuj żadnego innego ,bo każdy inny który będzie chodził będzie znacznie gorszy, a każdy lepszy po prosty na tym sprzęcie ci nie pójdzie.
No i jeszcze jedno powyłączaj wszystkie zbędne programy z autostartu i wyłącz zbędne usługi -jak najmnie na dolnej belce

wtorek, 1 maja 2012, 16:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Normalnie mi włosy dęba stanęły!!!

Ta wypowiedź była na poważnie, czy to była jakaś jajcarska parafraza czegoś, czego nie znam :?:
Błagam, nie proście o konkrety, o co mi chodzi. Całą tą wypowiedź trzeba oznaczyć jako egzotykę, bo jeszcze ktoś przeczyta, potraktuje jako poważną poradę i będą jaja.
No ludzie nooo - dbajmy o to, żeby tu jakiś porządek był, co?

Marcin
Wesela na Śląsku
VideoKrupski.pl

środa, 2 maja 2012, 15:57
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 7 ]