Teraz jest poniedziałek, 17 grudnia 2018, 07:17

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Ulead VS 11 trial Czy istnieje taki plugin czy zmienić prog? 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Ulead VS 11 trial Czy istnieje taki plugin czy zmienić prog?
Cześć. Mam do zrobienia prezent urodzinowy w postaci filmów i zdjęć, nic prostszego, ale... Chciałbym aby przejścia pomiedzy zdjęciami i filmami były zrobione w takim efekcie jakbyśmy oglądali w rzeczywistości album.
Mam program Ulead VideoStudio 11 wersja 30dniowa, niestety nie moge znaleźć tam takiej opcji i moje pytanie czy da sie sciągnąć taką wtyczkę do programu żeby stworzyć właśnie taki album czy lepiej zmienić program?
Nie mam zbyt wiele czasu aby sciągać kazdy program z netu i sprawdzać co który oferuje i czy spełnia moje wymogi, dlatego prosiłbym Was o poradę.
Termin mam na czwartek, a przydałoby sie nauczyć ewentualnego programu i skleić to, wiec czasu jest mało.

Pewnie zapytacie sie w jakim stopniu jestem zaawansowanym użytkownikiem tego typu programów. Odpowiem zawczasu. Ulead'a jestem w stanie ogarnąć, nie znam tylko kilku pojęć, czyli raczkujący ze mnie montażysta.

Z góry dziękuje Wam za pomoc, licze na wyrozumiałość, a jest to sprawa życia i śmierci... Kobiety... :P

niedziela, 4 marca 2012, 23:48
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Ulead VS 11 trial Czy istnieje taki plugin czy zmienić prog?
http://www.youtube.com/results?search_q ... ead&nfpr=0
http://www.youtube.com/results?search_q ... 37l0.8l8l0
i ambitniej http://www.youtube.com/results?search_q ... l0.12l12l0

niedziela, 4 marca 2012, 23:58
Nowy
Nowy

Post Re: Ulead VS 11 trial Czy istnieje taki plugin czy zmienić prog?
Super, dzięki, tutki mi pomogły, zacząłem uczyc sie AE, ale ambitniejsze projekty zostawiam na późniejsze czasy.

Z uleadem miałem małe problemy na początku z obsługą i dźwiękiem, a teraz mam problem z renderingiem filmu. Próbowałem ustawień standardowych i jakiś jeszcze innych, łącznie prób zrenderowania filmu było z 8 i we wszystkich pod koniec program przestaje odpowiadać... Szlag mnie trafia, prezent musiałem pokazywać na niedokończonym filmiku i w programie sam projekt.
Macie pomysł o co moze chodzić z programem? Ze nie odpowiada pod koniec renderowania? przeważnie ok 7X%.

sobota, 10 marca 2012, 00:39
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]