Teraz jest piątek, 4 grudnia 2020, 04:57

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 zgrywanie w adobe premiere 6.5 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post zgrywanie w adobe premiere 6.5
witam!
mam mały, irytujacy problem. Podczas zgrywania materiału za pośrednictwem karty AverMedia AverTv Studio 303 w programie Adobe Premiere 6.5 tuz po wciśnieciu klawisza "Record" zatrzymuje mi sie widoczny w oknie "movie capture" obraz z odtwarzany z kamery (stop klatka). Dźwiek leci dalej, w zasadzie zrzucanie na dysk twrady jest kontynuowane, ale nie mam możliwości oglądania na bieżąco zrzucanego obrazu. Nie ma tego problemu w Ulead Media Studio Pro7.0 a w adobe występuje. Dodatkową przypadłością która występuje podczas zgrywania materiału z kamerki Hi8 za pośrednictwem ww karty w programie adobe jest to że w zasadzie prawie zawsze podczas pierwszego otworzenia okna "movie capture" ( jeszcze przed rozpoczęciem zgrywania) obraz widoczny w oknie jest skażony, tzn całe okno jest wypełnione poziomymi liniami koloru zielonego skutecznie uniemozliwijacymi oglądanie zgrywanych scen. Dopiero wciśniecie klawisza "record" powoduje że obraz sie klaruje i jest normalny (pierwsze nagranie musze wtedy przerwac po sekundzie i oczywiście jest ono do niczego nieprzydatne). Jeśli ktoś zna sposób na zlikwidowanie tej niedogodności (zatrzymanie się obrazu podczas nagrania) to będę szczerze wdzięczny.

Pozdrowienia
cox

piątek, 3 października 2003, 17:44
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]