Teraz jest niedziela, 15 grudnia 2019, 06:33

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 prosze o porade co do tych dwoch programów 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post prosze o porade co do tych dwoch programów
Witam serdecznie chciałbym zacząć przygodę z montażem wideo nie robiłem tego poza bardz\o bardzo bardzo amatorskimi kilkoma klipami. Chciałbym na poczatek zaczać od czegoś prostego i zastanawiam sie nad pinnacle studio 17 lub sony movie studio suite 12 prosze podpowiedzcie co sadzicie nt tych dwoch programów może który jest lepszy ciekawsze efekty STABILNIEJSZY etc. Z góry dziękuje doświadczonym kolegom za poświecony swój czas

wtorek, 13 maja 2014, 11:53
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: prosze o porade co do tych dwoch programów
Odpowiedź jak zawsze ta sama: ściągasz wersje demonstracyjne tych programów i sam je wypróbowujesz. Ktoś ma wiedzieć czy bardziej wolisz mielonego czy schabowego?

wtorek, 13 maja 2014, 12:34
Moderator
Moderator

Na obecną chwilę z tych dwóch wybierz Sony.
Poczytaj:
http://www.swiatobrazu.pl/forumwideo/viewtopic.php?f=15&t=39739&p=197362#p197362
http://www.swiatobrazu.pl/forumwideo/viewtopic.php?f=8&t=39459&p=197456#p197456

PS
marcin_kloch napisał(a):
Witam serdecznie chciałbym zacząć przygodę...

No ładnie, teraz dopiero zwróciłem uwagę że pytasz kolejny raz o to samo.
Żartujesz sobie? Coś nie w porządku? Pomóc w czymś?

wtorek, 13 maja 2014, 13:31
Bywalec
Bywalec

kotin nie każdy jest taką alfą i omegą jak Ty nie każdy też jest tak bystry jak Ty w podejmowaniu decyzji nie każdy też ma wiedzę taką jak Ty więc skoro masz tak wiele zalet to miej jeszcze jedną bo ciężko mi jej sie doszukać CIERPLIWOŚĆ dla innych i chęć udzielania odpowiedzi z szacunkiem, jeśli to w Tobie odnajdę na pewno napiszę.
Pozdrawiam

wtorek, 13 maja 2014, 16:56
Moderator
Moderator

Z pewnym zakłopotaniem zapewniam Cię że odpowiedziałem cierpliwie i najlepiej jak umiałem. Pinnacle 17 jak zgłaszali koledzy w kilku wątkach jest (było?) chwilowo niestabilne. Poradziłem więc Sony z tych dwóch, które wymieniłeś. Podałem linki do dwóch podobnych tematycznie wątków, w których jest porcja wiedzy na temat innych interesujących Cię programów.
W Post Scriptum zauważyłem że pytasz o to samo kolejny raz. Braku szacunku, ani braku cierpliwości w tym nie ma. Może po prostu zadaj inne pytanie. Może bardziej konkretne. Nie wiem jak lepiej Ci pomóc. Może Pinto poradził najlepiej - wybierz ze dwa / trzy programy i "pobaw się" trialami. Zobacz który najłatwiej opanujesz, to podstawa. Możliwości mają w końcu podobne.

środa, 14 maja 2014, 00:45
Bywalec
Bywalec

dziekuję za odpowiedz właśnie założyłem ten temat bo wpadłem na program sony movie studio mam triala i wydaje mi sie przyjemny co do pinnacla to nie moge sciagnac triala bo chce chyba jakies adresy mailowe etc nie chce sie z nimi wiazac tylko wyprobowac produkt. JAk pisałem jestem zupełnie początkującym tyle że miałem styczność z kilkoma i mam jakieś zdanie. unlead stary program prosty ale malo ciekawy w możliwości, premiere elements zero stabilności po dwoch efektach albo sie wiesza albo zwalnia, avid studio milo sie pracowalo tylko avid jak i sony ma male przyspieszenie fragmentu klipu nawet sony chyba jeszcze mniejsze., Potrzebuje czasem przyspieszenie w klipie rzedu 1000 procent tak jak w ediusie aby otrzymac efekt takiego blyskawicznego filmu jak na teledyskach.Stad tez moje wachania co do programu i dopytywanie sie Was

środa, 14 maja 2014, 05:00
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

marcin_kloch napisał(a):
co do pinnacla to nie moge sciagnac triala bo chce chyba jakies adresy mailowe etc nie chce sie z nimi wiazac tylko wyprobowac produkt.

zawsze możesz użyć adresu 10 - minutowego :D

środa, 14 maja 2014, 09:55
Moderator
Moderator

marcin_kloch napisał(a):
... Potrzebuje czasem przyspieszenie w klipie rzedu 1000 procent tak jak w ediusie aby otrzymac efekt takiego blyskawicznego filmu jak na teledyskach.Stad tez moje wachania co do programu i dopytywanie sie Was

Taką funkcję ma Cyberlink Powerdirector. Ja mam wersję 11, ale dostępna teraz 12 powinna mieć tak samo:
Obrazek

środa, 14 maja 2014, 14:52
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]