Teraz jest wtorek, 11 grudnia 2018, 02:21

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 film zrzucic na kamre ... jak? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post film zrzucic na kamre ... jak?
siemanko mam pytanie jak to zrobic gdyz do wyemitowania filmu potrxebuje miec go na kamerze na kasecie mini dv i wlasnie mam ten problem ze nie wiem jak go na nia zrzucic . dzieki za odp.

wtorek, 21 października 2003, 16:23
Bywalec
Bywalec

Powiedz, gdzie w tej chwili znajduje się ten film - masz go w komputerze, na magnetowidzie???

wtorek, 21 października 2003, 16:32
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

no i przede wszystkim sprawdz czy masz aktywne wejscie DV w kamerze!!!

wtorek, 21 października 2003, 17:58
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
tak film mam na dysku na kompie a co do aktywnego wyjscia to nie wiem zabardzo o co chodzi ?

czwartek, 23 października 2003, 11:18
Bywalec
Bywalec

Niektóre cyfrowe kamery wideo nie posiadają aktywnego wejścia DV.
I w związku z tym mamy możliwość jedynie "wypuszczenia" materiału na zewnątrz (DV in), bez możliwości ponownego wgrania go na kamerę (DV out).

Informacja czy kamera posiada aktywne złącze DV powinna się znajdować na tabliczce znamionowej kamery, ewentualnie można to sprawdzić podłączając kamerę do komputera (za pośrednictwem kabla cyfrowego), wówczas na ekranie kamery (lub w wizjerze) powinien pojawić się napis "DV in"

czwartek, 23 października 2003, 11:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
wlasnie teraz mam podlaczona kamere przez port firewire i na monitorku pokazuje mai napis DV jak wyjme kabel DV znika (in - out nic nie ma takiego u mnie)

czwartek, 23 października 2003, 11:37
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
hmm nie wiem staram sie zrzucic przez ap to mi pod koniec jakis blad wyskakuje ze disk full? ale mam miejsce na dysku moze by sprobowac jakims innym programem tylko jakim ?

czwartek, 23 października 2003, 12:08
Bywalec
Bywalec

Podaj dokładny model kamery, postaram się znaleźć informacje na jej temat

czwartek, 23 października 2003, 12:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Samsung VP-D33i daj moze gg abo napisz do mnie tak bedzie chyba latwiej niz przez forum
2905301 - z gory dzieki ;]

czwartek, 23 października 2003, 12:14
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Cechy charakterystyczne produktu: standard Mini DV, Zoom optyczny - 10 krotny, zoom cyfrowy 100x/200x/400x/800x, przetwornik CCD 800.000 pikseli, ekran LCD - 2,5" . Kamera posiada kolorowy wizjer, funkcje easy - Q, EZ-Nawigator, cyfrowy stabilizator obrazu, "Night Capture", "Photo", nagrywanie w formacie MPEG-4, BLC-kompensacja tylnego światła, funkcja cyfrowych efektów specjalnych, USB streaming, DV-in, DV-out, Wejście i wyjście analogowe, wejście na kartę pamięci Memory Stick. oraz kompletne oprogramowanie USB/Photo Express (edycja zdjęć), Video Studio (edycja obrazów ruchomych).

czwartek, 23 października 2003, 14:22
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Cechy charakterystyczne produktu: standard Mini DV, Zoom optyczny - 10 krotny, zoom cyfrowy 100x/200x/400x/800x, przetwornik CCD 800.000 pikseli, ekran LCD - 2,5" . Kamera posiada kolorowy wizjer, funkcje easy - Q, EZ-Nawigator, cyfrowy stabilizator obrazu, "Night Capture", "Photo", nagrywanie w formacie MPEG-4, BLC-kompensacja tylnego światła, funkcja cyfrowych efektów specjalnych, USB streaming, DV-in, DV-out, Wejście i wyjście analogowe, wejście na kartę pamięci Memory Stick. oraz kompletne oprogramowanie USB/Photo Express (edycja zdjęć), Video Studio (edycja obrazów ruchomych).

czwartek, 23 października 2003, 14:23
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
hmm no to ok ma dv-in i dv-out i teraz co musze zrobic zeby wyeksportowac to na tasme wyskakuja mi jakies bledy jak probuje w ap :/

czwartek, 23 października 2003, 15:04
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
zainstaluj win xp, lub2000 i powinno byc ok
jesli masz win98, to system plikow fat32 ma ograniczenie-maksymalny rozmiar pliku 2G

poniedziałek, 27 października 2003, 13:20
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

czwartek, 30 października 2003, 01:18
Moderator
Moderator

Stop Stop Stop. Ograniczenie 2GB miał Windows 95, 98 ma ograniczenie 4GB (tak na marginesie). Zacznimy od tego, czy obrobiony material (zgrany) jest w formacie obsługiwanym przez kartę firewire czyli czy sygnał pojawi się na wyjściu karty. Jeżeli nie jest to zwykły kontroler, a karta video najlepiej uruchamiając program edycyjny wczytać gotowe ustawienia tej karty charakterystyczne dla potrzebnego formatu (PAL NTSC i kodeka). Cały montaż i kolejne zabiegi dokonywane muszą być z zachowaniem tego formatu obsługiwanego przez ten właśnie kontroler (kartę video) aż do końca, no można sobie pozwolić na konwersję do innej postaci, lecz ponownie trzeba przywrócić format klipu dopiero taki sygnał pojawi się na wyjściu. Było by pięknie żeby DivX-y były na wyjściu firewire :)

czwartek, 30 października 2003, 01:35
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona