Teraz jest sobota, 31 października 2020, 13:44

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Adobe premiere Pro ? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Adobe premiere Pro ?
Czy można zrobić export do MPEG-2 tak aby powstał jeden plik wideo i audio razem. Jakl posługiwać się exportem DVD.

poniedziałek, 17 listopada 2003, 08:36
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

poniedziałek, 17 listopada 2003, 14:14
Bywalec
Bywalec

Czlowiek sie uczy cale zycie i umiera glupi. Zadne pytanie nie jest ujma na honorze. Altylerzysta nie poleci smiglowcem, pilot smiglowca bedzie mial problem z wycelowaniem i odpaleniem mozdzieza a przeciez obaj to zolnierze.
A jesli zrozumialem pytanie to nie ma obaw. Uruchamiasz aktywacje a potem Generic Mpeg-2. W wyniku otrzymujesz plik ktory zawiera rowniez audio. Mam racje? Pytania? dawaj, jak wiem to pomoge...

Ostatnio edytowano poniedziałek, 17 listopada 2003, 17:40 przez TMStas, łącznie edytowano 1 raz

poniedziałek, 17 listopada 2003, 15:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Dobrze to kolega określił, Expertem to jestem na tym forum ze wzgędu na ilość postów, nie znaczy to że jestem super fachowcem. Jestem operatorem kamery z przygotowaniem i stażem. Pytam chociaż tego programu nie posiadam, być może go kupię a wiadomości się przydadzą. Tak naprawdę to dostałem takie pytanie do swojej skrzynki i wypada wiedzieć i coś odpowiedzieć. Liczę że ktoś odpowie.
Pozdrawiam.

poniedziałek, 17 listopada 2003, 16:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jeżeli eksportujesz z AP 6.5 z użyciem premiere enkoder lub np. Logisa (LSX0 to nie ma żadnego problemu, możesz razem lub osbono eksportować audio i video do formatu mpeg2

wtorek, 18 listopada 2003, 13:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Kol Pit chodzi o Premiere Pro jest to trochę inny program.

wtorek, 18 listopada 2003, 13:58
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

wtorek, 18 listopada 2003, 16:01
Bywalec
Bywalec

Jezeli chodzi o export z PPro do mpeg-2 to zauwazylem ze moj WinMediaPlayer odtwarza mpeg'a bez dzwieku mimo ze ten dzwiek tam jest!!! Zas zupelnie poprawnie ten sam plik idzie to w Encore, bez najmniejszego zajakniecia. Witku czy potrzebujesz czegos w rodzaju Tutorial'a krok-po-kroku jak wyexportowac Mpeg-2 z PPro? Jezeli tak daj znac.

wtorek, 18 listopada 2003, 16:43
Bywalec
Bywalec

ale rozumiem tomusiu ze chodzi ci o export przez adobi media encoder ? bo z marnoxa to i tak dzwiek idzie sam sobie, natomiast Witku jesli moge cos zasugerowac to uzywanie mpega 2 wraz z dziekiem jest malo efektywne i tak naprawde nie widze zastosowania i konieczosci exportu video i audio w jednym pliku, jesli chcesz zbudowac plytke dvd to normalny program pozwoli ci na dodanie dzwieku w formacie wav jest to przydatne jesli omskna ci sie panoramy i trzeba wyexportowac dzwiek raz jeszcze i znowu czas czas a tego ciagle brakuje

z zolnierskim pozdrowieniem

czwartek, 20 listopada 2003, 17:22
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Mam takie pytanko o premiera pro i system windows.

Czy jest jakis sposób zeby uruchomic adobe premiere pro na Windowsie 2000 Profesjonal?????

Miałem XPeka ale zainstalowałem teraz 2000 i sie troszke zawiodłem :(

Premiere Pro nie istaluje mi sie pod 2000>?? Co to za akcja?? Chwyt marketingowy??? Pewnie tak ale jest jakis na to sposób zeby pracowac na AP Pro na 2000??

Z góry thx

sobota, 22 listopada 2003, 22:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Kol Geronimo do authoringu ostatnio używam Movie Factory 2 i spełnia on większość moich potrzeb. Chciałem sprawdzić czy jakość obrazu mpeg 2 z Adobe Pro jest lepsza lub gorsza od tego skompresowanego w Movie Factory. Nigdy nie miałem problemów z synchronizacją dźwięku w tym programie może właśnie dlatego że jest on w jednym pliku z wideo.
Pozdrawiam

niedziela, 23 listopada 2003, 00:57
Bywalec
Bywalec

Witku nie pogadamy nie znam tego programu, jesli chodzi o adobiego nie widze roznic miedzy jakoscia marnoxowego kodeka a adobim, wybieram jednak matroxa z racji szybkosci, natomiast pozniej slecze nad chapterami ktore w adobim sie przenosza a w matroxie nie, nie wiem i nie zna sposobu / koledzy na grupie matroxa tez nie / aby wyexportowac m2v matroxem z chapterami ale o tym jest inny post. Sam na wlasnym bledzie robilem dziwiek bo mnie sie panoramy nie zgraly tzn inaczej bylo slychac w komputerze a inaczej w 5.1. Na komputerze poziomy byly ok natomiast na otwarzaczu podklad byl za glosno. Nie mowilem o synchronizacji bo to zupelnie inna para kaloszy.

Z zolnierskim pozdrowieniem

niedziela, 23 listopada 2003, 01:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Nie robię dźwięku 5.1 bo w większości moich produkcji jest to zbyteczne .
Zgadza się źle zrozumiałem , myślałem o synchronizacji.
Ja też różnic w jakości obrazu nie stwierdziłem. Program Movie Factory jest trochę szybszy.
Pozdrawiam.

niedziela, 23 listopada 2003, 11:26
Bywalec
Bywalec

Poruszono tu problem natężenie dźwieku przy authoringu w Ulead Movie Factory( 2). zwlaszcza dodanego jako podkład pod menu.

Czy ktoś z Szanownych Forumowiczów zna sposób jak go lekko wyciszyć?

Przy okazji dziękuję za ciekawe posty, wiele już sie od Was nauczyłem.

Pozdrawiam

AP6.5 ;UMF3.0

poniedziałek, 24 listopada 2003, 14:14
Bywalec
Bywalec

nalezy podmienic sciezke dzwiekowa, ale ja mowie o encore w uleadzie pewnie jest tak samo przeto nie jest dobrym rozwiazaniem jednen plik audio i wideo

poniedziałek, 24 listopada 2003, 14:36
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 16 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona