Teraz jest czwartek, 13 grudnia 2018, 03:53

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 PANASONIC NV-65 DS Athlon 1700 40GB USV 6. 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post PANASONIC NV-65 DS Athlon 1700 40GB USV 6.
od niedawna usiłuję się pobawić w filmowca na własne potrzeby. Do obróbki leży mi program Ulead Studio Video 6. Jest w miarę prosty w przeciwieństwie do premiera 6.5. Po zgraniu i obróbce przy próbach odtwarzania moich wypocin w szoku stwierdzam że moje dzieło gubi klatki oraz głos się zacina. Poza tym film przed zgraniem 33 min. na twardym zajmuje ok 8GB. Czy tak ma być czy coś źle robię. Bedę wdzięczny za pomoc. 8
Takiego posta wysłałem na forum filmowców ale brak odpowiedzi może ktoś się tutaj zlituje ?

poniedziałek, 24 listopada 2003, 16:36
Bywalec
Bywalec

Post Re: PANASONIC NV-65 DS Athlon 1700 40GB USV 6.
SCUBI napisał(a):
Po zgraniu i obróbce przy próbach odtwarzania moich wypocin w szoku stwierdzam że moje dzieło gubi klatki oraz głos się zacina. Poza tym film przed zgraniem 33 min. na twardym zajmuje ok 8GB. Czy tak ma być czy coś źle robię.

1. Jeżeli oglądasz swoje dzieło bezpośrednio w Ulead Video Studio, to będzie gubić klatki, zniekształcać głos i generalnie nie uzyskasz dobrej płynności. Ale jeżeli obrobiony materiał po przekonwertowaniu do formatu wyjściowego, np. SVCD, obejrzysz innym, niezależnym odtwarzaczem, prawdopodobnie przekonasz się że wszystko jest OK.
2. Miejsce zajmowane na twardzielu - tak właśnie ma być. Materiał zgrany bezpośrednio w formacie DV zajmuje bardzo dużo miejsca, bo cechuje go niewielki stopień kompresji.

wtorek, 25 listopada 2003, 23:32
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]