Teraz jest wtorek, 19 marca 2019, 02:24

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Kod czasowy w Adobe Premiere 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Kod czasowy w Adobe Premiere
Jak zrobić żeby Adobe Pro wyświetlał na lini czasu kod czasowy a nie czas. Jak wgrać kod czasowy na dysk i potem go uaktywnić? Chodzi o to żeby po każdym cięciu pokazywany był kod ten nagrany

piątek, 2 stycznia 2004, 18:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Mam Adobe Premiere 6.5 i z tego co wiem, linia czasu TIMELINE wskazuje aktualny czas trwania klipu od poczatku do konca. Jest ona niezmienna!(mozna tylko zmienic sposob wyswietlania podczas inicjalizacji projektu np. klatki, format 24,25,30fps itp). Co zas sie tyczy timecode, jest on zgrywany razem z klipem podczas przerzucania z np.kamery do kompa tylko przez gniazdo firewire 1349(nie przez svhs, video in itp). Nawet jesli bedziesz mial zrzucone kilkanascie klipow, to pomimo ciecia ich zawsze beda one zawierac kodczasowy jaki posiadaly w chwili nagrania materialu na tasme. Mimo tego podobno istnieje mozliwosc nadpisywania timecodu w klipie np. zeby zaczynal sie od 0:00:00:00 ale nie wiem jakim programem???. Pozdrawiam! p.s.podczas podgladu klipu w oknie MONITOR, zawsze masz wglad w czas biezacy klipu uwzgledniajacy np. punkty IN i OUT i czas nagrania timecode - niezmienny! Musisz sie do tego przyzwyczaic!. Pozdrawiam

sobota, 3 stycznia 2004, 12:06
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]