Teraz jest sobota, 23 marca 2019, 00:44

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Pomocy ! Pinnacle zgrywanie na taśmę. 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Pomocy ! Pinnacle zgrywanie na taśmę.
Mam Pin. studio delux zgrywam po analogu. Na komputer zgrałem film w Mpegu2 nie był to gługi film - 50 min surowy materiał (gotowego materiału 20 minut ).Wszystkie zastosowane efekty,napisy i podkłady muzyczne zostały przez program przeliczone tak jak zamierzałem. Jednak po zgraniu na taśmę video okazało się, że obraz z taśmy ma lekki szum, rysy obiektów i postaci mają lekkie cienie i wystąpiła w niewielkim stopniu nie ostrośc orazu ( efekt podobny do pierwszej kopi materiału zgrywanego magnetowidami ) Nie wiem czy żle ustawiłem parametry przechwytywania czy to wina kabli, które łączą blue box z magnetowidem (czy są ewentualnie jakieś filtry do zastosowania w tym przypadku ).
Proszę o pomoc i radę odnośnie ustawień nie tylko jeśli chodzi o zgrywanie na taśmę ale i na płytkę VCD ; S-VCD. Dla dłuższych podpowiedzi podaję mój e mail Bodziu201@wp.pl
Dziękuję i pozdrawiam

wtorek, 20 stycznia 2004, 02:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Onośnie pytania powyżej.
Muszę dodać, że program to Pinnacle 8 a z kamery przechwytuję kablem SVHS. Magnetowid mam zwykły VHS Panasonic NV- SD 450 i z kompa zgrywam po czinczach.

wtorek, 20 stycznia 2004, 03:59
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]