Teraz jest niedziela, 25 października 2020, 15:45

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Karta AV Master i zgrywanie 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Karta AV Master i zgrywanie
Witam
w zasadzie to nie wiem od czego mam zaczac ale z gory sorrki za lamerskie pytania.
Potrzebuje z kaset VHS przegrac video na DVD i sadzilem ze to bedzie prostrze.
Posiadam karte AV Master v1.3 kamere Panasonic M9000 i calkiem mocny komputer p4 2,6 GHz 512 MB ram ASUS P4P800 Delux oraz GF 4800 SE 128 MB VIVO. I tak :
z trudem udalo mi sie zainstalowac karte na tym kompie ale jak narazie karta jest widoczna i zgrywa material z kamery bez wiekszych problemow. Ale tutaj musze zaznaczyc ze korzystam z obecnej chwili z Ulead MediaStudio Pro 7.0 trial i chyba przy nim zostane. Problem pojawia sie w zasadzie juz w fazie zgrywania materialu ( nie wiem jakie parametry ustawic aby zgrac jak najpoprawniej i najlepszej jakosci material z kasety) jak pzapisze material zgrany jako AVI to material nie wyglada za ciekawie przeplot przy ruchomych obiektach powoduje ze staja sie zamazane. Co zrobic aby usunac przeplot bez strat na jakosci materialu ?
Nastepna sprawa to w czasie zgrywania jak material na kasecie jest slabej jakosci i w czasie zgrywania pojawiaja sie zaklucenia obrazu ( dotyczy to bardzo starych kaset VHS to Capture zaczyna gubic klatki i nastepuje rozsynchronizowanie sie dzwieku z obrazem :( jak ustawic zgrywanie zeby nie gubil klatek uszkodzonych .
W momencie jak obraz idzi poprawnie bez zaklucen to nie mam problemu z gubieniem klatek i jest wszystko ok
Licze na pomoc Wasza
noze jakis link ktory podpowie jak i gdzie ustawiac aby bylo ok
z gory dziekuje za pomoc

czwartek, 29 stycznia 2004, 16:40
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]