Teraz jest czwartek, 21 marca 2019, 16:15

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 autorun 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post autorun
czy istnieje jakis patent / np odpowiednik pliku autorun.exe/aby DVD /płyta/ po włożeniu do odtwarzacza cały czas "chodziła". Jak taki rezultat uzyskać ?

Potrzebne, gdy np. "siada" zasilanie i po chwili 'wstaje" i płytka ma uruchamiać sie samoczynnie...

poniedziałek, 9 lutego 2004, 15:37
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Po braku zasilania nie ma takiej możliwości, chyba że zmusisz kompa lub odtwarzacz DVD do samoczynnego uruchomienia się po awarii prądu :lol:

wtorek, 10 lutego 2004, 21:40
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Po braku zasilania nie ma takiej możliwości, chyba że zmusisz kompa lub odtwarzacz DVD do samoczynnego uruchomienia się po awarii prądu :lol:

wtorek, 10 lutego 2004, 21:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Odtwarzacz uruchomi się sam - "postawi" go odpowiedni ups; chodzi mi tylko czy na plycie musi byc jakis specjalny plik. Sprzęt jest tu drugoplanowy...

THX

środa, 11 lutego 2004, 13:08
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Odtwarzacz uruchomi się sam - "postawi" go odpowiedni ups; chodzi mi tylko czy na plycie musi byc jakis specjalny plik. Sprzęt jest tu drugoplanowy...

THX

środa, 11 lutego 2004, 13:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

ja nie za bardzo zrozumialem idee.. to znaczy ze prad sie skonczy ( ;) ), komp sie wylaczy (czyli film rowniez), a po kilku sek/min zadziala ups i go wlaczy? moje pytanie: co to za badziewiasty ups??? moze lepiej kupic jakis normalny ktory nie pozwoli wylaczyc komputera (przynajmniej przez pewien czas). bo zeby film wystartowal ponownie z uruchomieniem systemu to trzeba by wpakowac do niego odwolanie w rejestrze lub autostarcie..

środa, 11 lutego 2004, 14:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
"bo zeby film wystartowal ponownie z uruchomieniem systemu to trzeba by wpakowac do niego odwolanie w rejestrze lub autostarcie..." - ooo własnie o TO mi chodzi!

jak to zrobić?

THX

środa, 11 lutego 2004, 14:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

a nie pamietam dokladnie klucza w rejestrze - szukaj "run" i "runonce", a jesli chcesz prosciej to wrzucasz skrot do materialu/programu w pasek start>programy>autostart

środa, 11 lutego 2004, 15:27
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]