Teraz jest wtorek, 11 grudnia 2018, 20:25

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Prosze pomozcie mi! 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Prosze pomozcie mi!
Witam. Jetsem poczatkujacym uzttkownikiem Adobe Premiere 6.0 i juz na poczatku mam problem. Jaki format powiniennem wybrac w "Load Project Settings"? Chce zmontowac film z kamery cyfrowej SONY DCR-TRV 22, w jak najwyzszej rozdzielczosci (mam dobrego kompa wiec teoretycznie jestem nieograniczony) a efekty pracy chcialbym nagrac na plyte CD i rozdac znajomym. Chcialbym 640x480 na przyklad i 30 klatek /sekunde. Nie ma jednak takich formatow predefiniowanych, a gdy cos zmieniam to wtedy w Settings Viewer pojawia mi sie niezgodnosc Capture z Project. Prosze o pomoc i dziekuje serdecznie.
bartek
gg 6901975

czwartek, 11 marca 2004, 17:45
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

projekt ma byc w pelnym dv pal czyli 720x576 i to jest najlepsza jakosc jaka mozesz uzyskac, tzn ona bedzie wierna org w kamerze jesli zgrasz to przez fire wire,
pewnie zaraz sie zapytasz czy nie mozna inaczej
NIE MOZNA, jesli chcesz miec dobra jakosc to fire wire jest jedynym rozwiazaniem

co do rozdzielczosci i jakosci materialu koncowego to wszystko ustawiasz podczas eksportowania materialu w kodeku w jakim material ma byc skompresowany

czwartek, 11 marca 2004, 18:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post nadal problem
dziekuje za odpowiedz
zrobilem jak mowisz, ale gdy wybralem capture movie to:
najpierw otworzylo mi sie okno przechwytywania - bylo przeswitujace czyli widac bylo to co za nim jest, a po przesunieciu tego okna ten obraz pozostawal, a po jego zamknieciu wyswietlil sie komunikat: "The DV device is unavailable for device control". Co teraz?
bartek

czwartek, 11 marca 2004, 18:22
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]