Teraz jest wtorek, 19 marca 2019, 02:02

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Pomoc przy zapisie w formacie DV 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Pomoc przy zapisie w formacie DV
Prosze o pomoc nie moge sobie sam dać z tym rady.Mam program Ulead VideoStudio Mam juz zmontowany film i za nic nie moge go zapisac w formacie DV.Dysk mam 40gb zawartosc materialu to 10 gb a przy zapisie w DV po 30% zapisu wyskakuje mi ze brak miejsca na dysku w innych formatach sie zapisuje sie OK a w DV lub avi wyskauje mi takie coś .Czy jest wogóle lekarstwo na to a może musze ten film podzielic na 3 czesci lub ten program jest do bani.Bardzo prosze pomożcie mi bo już wszystkiego próbowałem.Będe bardzo wdzieczny. :cry:

Pozdrowienia Koniu

poniedziałek, 9 września 2002, 21:08
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Używam tego samego programu lecz nie znam odpowiedzi na twoje pytanie. Mam jednak do ciebie inne pytanie. Jak duże są pliki wynikowe twojego materiału po zapisie końcowym np jako mpeg 1 lub 2 czy svcd. U mnie są one tak duże, że niewiele da się zapisać potem na CD i nie wiem co z tym zrobić. Np 15 min. film po zgraniu jako mpeg (najlepszej jakości) zajmuje ok 550MB. Jak jest u Ciebie i czy to jeszcze później czymś kompresujesz np dvix'em?

poniedziałek, 9 września 2002, 22:10
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ja robiłem to w ten sposób: w okienku (finisz/finał) wybierałem odtwarzanie na pełnym ekranie, przez chwile czerń a potem obraz w kamerze i nagrywanie przez kamere. Ale eksportu do avi nie robiłem. Nie pracowałem też na dużych plikach.

wtorek, 10 września 2002, 00:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
A dysk masz sformatowany jako NTFS czy FAT 32 Zapewne wiesz że FAT 32 ma ograniczenia co do wielkości pliku AVI.
Wiec proponuje Windowsa 2000 lub XP

wtorek, 10 września 2002, 00:18
Nowy
Nowy

Powiem ci że u mnie jest tak samo kompresuje divx lub najpierw kompresuje w mpeg 2 .plik jest duzy ok 2 gb to jest 40 min nagrania.Póżniej kompresuje go programem nero do VCD obraz jest owiele lepszy niz bym go kompresował przez ulead Video.A jasli chodzi o divx to chyba najlepszym programem jest Nandub lub Virtualdub.

wtorek, 10 września 2002, 21:16
Nowy
Nowy

Pomogło niewiedziałem ze dysk FAT32 ma jakieś ograniczenia co do formatu AVI.Wielkie dzieki.

czwartek, 12 września 2002, 19:00
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]