Teraz jest sobota, 15 grudnia 2018, 09:58

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 mpg2vhs lub avi2vhs-> Panowie jestem LAMA z VideoFilmowa 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post mpg2vhs lub avi2vhs-> Panowie jestem LAMA z VideoFilmowa
No to mam taki problem mam film 3h w formie pocietych na sceny plików ok 60ciu[razem 40GB] i z nich mam projekt zrobiony w Ulead MediaStudio Pro 7.0 i mam problem jak to wrzucić na VHS ....ale nie chce po TVout karty graficzenej a tesh w sumie nie mam miejsca zeby wygenerowac znowu caly projekt do pliku DV bo to kolejnie 40 GB to tak myslalem zeby to wrzucic do mpg2[jakosc DVD] i na VHS..i tu jest 1szy problem..a z reszta nawet jakbym zalatwil kolejny HDD to wrzucająć na Kasetkę miniDV poprzez opcję "Print to TAPE" z Pliku DV [któy bym wczesniej wygenerował]to kasetka ma 60 minut i musiałbym miec 3 kasetki [w sumie je mam] ale puzniej jak poloaczyc je razem na VHS w calosc zeby nie było dziór....no a jak robie z TimeLine to mi zaczya tworzyc przejscia w sumie ok 5 gb [tyle to sie wygospodaruje] to sie po pwenym czasie zwiesza tak samo przy generowaniu do DV.......a zaznacze ze zgrywalem film na video w trybie podgladu "Instatnt Prveviev"[klonowanie monitor-DV comcoder i sam TARDET-DV Comcoder] i po 10 minutach sie mija dzwiek z obrazem i róznica narasta gdzie na koncu filmu ma chyba z 1 minute:-(
NIE WIEM CZY DOBRZE ZADALEM TO PYTANIE....

niedziela, 4 kwietnia 2004, 01:34
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]