Teraz jest niedziela, 16 grudnia 2018, 12:40

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ] 
 Programy do montażu - zbiór 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Programy do montażu - zbiór
Czy ktoś byłby na tyle dobry, aby zrobic w tym temacie maly zbior wszystkich lub dobrych, lub popularnych programow do montazu. Prosilbym rowniez o podanie linoow do ich sciagniecia ( moga byc Trile ) lub do stron gdzie mozna je sciagnac. Cenie rowniez Wasze opinie o programach.

Taki zbior wszystkim nam by sie przydal.

Prosilbym o wszelkie namiary na te programy.

czwartek, 8 kwietnia 2004, 14:58
Bywalec
Bywalec

To zależy do czego chcesz używać takich programów. Jeśli chciałbyś się poprostu "pobawić" to proponuje coś z firmy Pinnacle, np Pinnacle Studio, lub z firmy Ulead- Video Studio. Jeżeli zamierzasz być progfesjonalistą w tym fachu nie ma nic lepszego niż programy firmy Avid, np. Xpres DV lub Media Composer. Ale bądźmy realistami, ja polecam Ci żebyś zobaczył Adobe Premiere 6 lub Pro. Firma Adobe jest według mnie najlepsza w branży półprofesjonalnej, ma bogate pakiety programów takie jak wyżej wspomniane Premiere oraz After FX. Są naprawde łatwe w obsłudze i jednocześnie mają wysoką jakość. Finalny wynik prac jest naprawde zaskakujący. Moim zdaniem Premiere Pro ( musisz miec procesor z obsługą instrukcji SSE lub równorzędna, czyli Pentium 4 i chyha 3, oraz AMD Athlon). Pozdrawiam

czwartek, 15 kwietnia 2004, 18:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Adobe PRO polecam ! Konkretny produkt konkretnej firmy. Sprawdzony i niezawodny. Najlepiej dokup od razu kartę video. Polecam Matroxa RT10 lub lepszego RTX.100 ZERO problemów !

czwartek, 15 kwietnia 2004, 19:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Adobe PRO polecam ! Konkretny produkt konkretnej firmy. Sprawdzony i niezawodny. Najlepiej dokup od razu kart?ideo. Polecam Matroxa RT10 lub lepszego RTX.100 ZERO problem?

Panie Kulesza! Ratunku! :lol: :lol: :lol:

piątek, 16 kwietnia 2004, 06:24
Moderator
Moderator

Moim skromnym zdaniem wybijanie na piedestał Adobe Premiere jako najlepszego półprofesjonalnego programu jest pomyłką. Zapomina się zawsze o rewelacyjnym UleadMediaStudio, który chyba tylko dzięki swojemu "prostszemu" krewniakowi jakim jest Ulead Video Studio nie zyskuje miana programu półprofesjonalnego. Miałem przyjemność pracować na jednym i drugim programie i w konfrontacji wygrał właśnie Ulead Media Studio. Ciężko byłoby się doszukać opcji, których mu brakuje względem Premiera a jest od produktu Adobe o wiele prostszy w obsłudze - i to pewnie dyskwalifikuje go w oczach "półprofesjonalistów". Jedyną przewagą jaką ma Premiere nad UMS to fakt, że do Premiera jest o wiele więcej pluginów, dodatków, tutoriali, helpów itd. Takie jest moje skromne zdanie.
I nienawidzę jak niedouczeni "montażyści" piszą nazwę tego programu UNLEAD !!! Nie wiem skąd te skojarzenia... Po prostu ULEAD.

piątek, 16 kwietnia 2004, 07:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Chyba już nie doprosze się administratora żeby wyrzucił tego kretyna który podpisuje się moim nazwiskiem. Na dodatek zalogował się na stałe.
To po prostu prowokacja i obniża poziom i wiarygodność tego forum.
Panie Admin prosze nie chować głowy w piasek i coś z tym zrobić.
Są fajne programiki do śledzenia korespondencji, może warto byłoby z nich skorzystać i zdemaskować łobuza?

W razie czego kontakt po numerem 0602279571.

piątek, 16 kwietnia 2004, 08:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Chyba już nie doprosze się administratora żeby wyrzucił tego kretyna który podpisuje się moim nazwiskiem. Na dodatek zalogował się na stałe.
Są fajne programiki do śledzenia korespondencji, może warto byłoby z nich skorzystać i zdemaskować łobuza?

W razie czego kontakt po numerem 0700-MATROX

piątek, 16 kwietnia 2004, 09:38
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Prośba do Amina. Należałoby coś z tym zrobić. Uważam, że ten kto ma założone pełne konto ma chyba jakieś "prawa" większe od anonimów co robią sobie jaja ! matrox@op.pl

piątek, 16 kwietnia 2004, 09:52
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

W pelni sie zgadzam z Mniskiem. Mialem okazje testowac oba i zostalem przy ums.
Nie twierdze ze AP to zly soft, ale zauwazylem taka tendencje:
Pytanie zaczynajacego zabawe z montazem:
- moze ktos polecic jakis soft do montazu ?
Odpowiedz:
- adobe premiere, jest najlepszy i wogole pro
Tylko tyle ze osoba ktora odpowiada na to pytanie z reguly krotki czas wczesniej sama je zadala, zna tylko ten soft i powtarza opinie sobie podobnego laika.

A co do rady Pana Stepnia, radzilbym sie dobrze zastanowic w dobie powszechnosci cyfrowych kamer, wydajnych komputerow nad zasadnoscia inwestowania w matroxa. No ale jako dystrybutorowi produktow matroxa nie wypada mu co innego napisac. Jego bezgraniczne zaslepienie produktami tej firmy + premiere i negowanie kazdej innej znaja uzytkownicy forum filmowiec.
Smutne ale prawdziwe Panie Stepien.

piątek, 16 kwietnia 2004, 11:14
Bywalec
Bywalec

sobota, 17 kwietnia 2004, 09:56
Bywalec
Bywalec

Adobe PRO polecam ! Konkretny produkt konkretnej firmy. Sprawdzony i niezawodny. Najlepiej dokup od razu kartę video. Polecam Matroxa RT10 lub lepszego RTX.100 ZERO problemów ! najlepiej u mnie. Szybko tanio i bezproblemowo. Wiadomo jestem najlepszy.

Cytat Toomy: A co do rady Pana Stepnia, radzilbym sie dobrze zastanowic w dobie powszechnosci cyfrowych kamer, wydajnych komputerow nad zasadnoscia inwestowania w matroxa.

A co może leszy jest Radeon VIVO? Tylko Matrox daje możliwości prawdziwie profesjonalne.

I przestańcie się wreszcie podszywać!!! :evil:

sobota, 17 kwietnia 2004, 10:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Uwaga oszust !
Uwaga! Uwaga! Konkurencja (jaka to każdy się domyśla) nie daje nam spokoju i stosuje bardzo prymitywne metody aby tylko zaszkodzić nam i naszym klientom.
15 kwietnia na forum pojawił się osobnik podpisujący się Piotr Stepień w różnych modyfikacjach (swojego nazwiska pewno jeszcze nie ma) - nawet sie zarejestrował pod tym nazwiskiem. Wypisuje bzdury często przekręcając moje wypowiedzi. Sam jest oszustem i totalnym dupkiem. Jeśli poczuje się obrażony tą wypowiedzią to wie gdzie mnie szukać.

W związku z tym informuje iż od dzisiaj wszystkie moje posty na tym forum będą podpisywane SOFTSTUDIO - już dzisiaj rejestruje się pod tą nazwą. Wszystkie inne wypowiedzi na tym forum podszywające się pod naszą firme radzimy ignorować.
Pozdrawiamy konkurencje i życzymy aby swoją energie wykorzystywała do zapewnienia swoim klientom przyzwoitego poziomu usług. :D

Aby uwiarygodnić tą informacje odsyłamy na naszą oficjalną strone http://www.softstudio.z.pl
gdzie znajduje się informacja o tym fakcie.

pozdrawiam :D :D

sobota, 17 kwietnia 2004, 12:44
Bywalec
Bywalec

o ja pier... ktoś był szybszy ode mnie i zarejestrował się na SOFTSTUDIO, więc ja nie mogę już wejść pod tym nickiem
jeszcze nie wiem jak się będę nazywał na forum ale musze się nad tym zastanowić.
Tak więć zostaje jako PIOTR STĘPIEŃ i niech tak juz będzie.

pozdrawiam http://www.softstudio.z.pl

sobota, 17 kwietnia 2004, 14:14
Bywalec
Bywalec

UWAGA UWAGA!!! Nijaki Stepień podaje się za SOFTSTUDIO co jest absolutnym kłamstwem!!!! Ja jestem Stepień i to ja jestem SOFSTUDIO !!!
Jeżeli ktośmyślał że dwa poprzednie posty są moje to się mylił!!!
Stępień jest tylko jeden!!!

sobota, 17 kwietnia 2004, 14:32
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Kto jest kto
Nie wiem kto jest Piotr Stępień a kto SOFTSTUDIO. Ważne, że ja jestem Bruce Lee.

sobota, 17 kwietnia 2004, 17:02
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 15 ]