Teraz jest poniedziałek, 10 grudnia 2018, 19:40

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Adobe Premiere 7 nie otwiera plików AVI 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Adobe Premiere 7 nie otwiera plików AVI
Jak chcę otworzyć plik avi w adobe premiere to pisze że jest errors. Pisze w takiej tabeli Unsupported compression in file. I ne wiem co zrobić. Czy może to być przyczyną że film 4 GB zajmuje.

wtorek, 27 kwietnia 2004, 11:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Napisz więcej o tym pliku, skąd jest, kompresja itp... ale podejrzewam, że skoro zajmuje 4GB to zgrałeś to z cyfrówki jako DV tylko, że np. zgrałeś to innym programem niż Adobe Premiere i plik zapisany został w formacie DV type 1 a Adobe z tego co wiem obsługuje DV type 2.. Jest jakiś kodek Panasonica do tego, ale nigdy tego nie robiłem.. zawsze zgrywam Adobe i tam już zostaje.... Napisz więcej to Ci pomogą :)

wtorek, 27 kwietnia 2004, 12:16
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Zgrywałem go za pomocą programu iuVCR z kamery analogowej. Bo prubowałem przez adobe ale on tylko do cyfrowych kamer jest analogowej przez kartę PixelView play TV pro nie wykrywa (chba, że nie wiem jak to zrobić żeby wykrywało). No to zgrywam tym programem iuVCR codekiem PCIVideo MJPEG Compressor z tym że jak już to zapisze to jest w avi chociaż pisze ( nazwa codeka) MJPEG. I jak chcę taki film otworzyć w adobe to mi się błąd pokazuje taki jak napisałem poprzednio. A mam jeszcze inny film też w pliku avi zajmuje 2GB i spokojnie wchodzi.
Ale przypuszczam że to niejest wina GB bo jeszcze inny film co zajmuje 99 MG to też nie wchodzi. I nie wiem co to zrobić bardzo mi zależy żeby obrabiać w adobe Premiere bo ma fajne efekty choć nie ma takiego co mi się bardzo podoba otwierana ksiązka ten efekt jest tylko w PInecle Studio 9 chciałem włożyć go do adobe poprzez zmiane rozszerzenia w tym efekcie na takie co są w adobe ale gdy się adobe włącza to błąd wyskakuje może wiesz jak zrobić żeby ten efekt był w adobe. No to tyle.

wtorek, 27 kwietnia 2004, 13:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Zgrywałem go za pomocą programu iuVCR z kamery analogowej. Bo prubowałem przez adobe ale on tylko do cyfrowych kamer jest analogowej przez kartę PixelView play TV pro nie wykrywa (chba, że nie wiem jak to zrobić żeby wykrywało). No to zgrywam tym programem iuVCR codekiem PCIVideo MJPEG Compressor z tym że jak już to zapisze to jest w avi chociaż pisze ( nazwa codeka) MJPEG. I jak chcę taki film otworzyć w adobe to mi się błąd pokazuje taki jak napisałem poprzednio. A mam jeszcze inny film też w pliku avi zajmuje 2GB i spokojnie wchodzi.
Ale przypuszczam że to niejest wina GB bo jeszcze inny film co zajmuje 99 MG to też nie wchodzi. I nie wiem co to zrobić bardzo mi zależy żeby obrabiać w adobe Premiere bo ma fajne efekty choć nie ma takiego co mi się bardzo podoba otwierana ksiązka ten efekt jest tylko w PInecle Studio 9 chciałem włożyć go do adobe poprzez zmiane rozszerzenia w tym efekcie na takie co są w adobe ale gdy się adobe włącza to błąd wyskakuje może wiesz jak zrobić żeby ten efekt był w adobe. No to tyle.

masz film najprawdopodobnie w mepg-2

wtorek, 27 kwietnia 2004, 16:07
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
W AP musisz ustawić Timeline (domyslnie jest avi z kodekiem DV)
-W ustawieniach zmień na ten którym zgrywałes -- PCIVideo MJPEG Compressor --
nie jestem pewien czy na nm zadziała .
Napewno działa na Morgan 2000. Jest inną odmiana MJPG i też można nim zgrywac.
Pozdrawiam

wtorek, 27 kwietnia 2004, 16:26
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]