Teraz jest wtorek, 27 października 2020, 05:50

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 DVD -nagrywanie 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post DVD -nagrywanie
Ostatnio mam lub będę miał możliwość pożyczenia nagrywarki DVD.Moje pytanie jest takie,czy będę mógł zwyczajnie w oknie nowej kompilacji w Nero wybrać opcję DVD i podać jakiś tam plik *.mpg.Oczywiście zgodny ze standardem.Nie chcę obudzić się po niewczasie i stwierdzić ,że plik jest niezgodny ze standardem.Mam na dysku ok.35 GB materiału po zgraniu z kamery i chcę to już wywalić a plik spakowany zostawić.
Jak czytam na doom9 to tam autor przewodników pisze o nagrywaniu materiałów zrzuconych na dysk z płyty DVD.Wówczas struktura plików jest zupełnie inna.Co Wy na to ?.
Pozdrawiam ,Piąstka

poniedziałek, 30 września 2002, 11:58
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post DVD nagrywanie
Według mnie nie. Zwłaszcza ,że niedawno przejrzałem program do przygotowania materiału na DVD. Generuje on min. menu, dzieli plik na max. 4 GB tworzy katalogi, takie jak znajduja się na "zwykłym" DVD z filmem.
Rozumiem że chcesz otworzyc tak nagrana płytę w odtwarzaczu DVD a nie w komputerze.
Jeśli w komputerze to oczywiście nie bedzie z tym problemu.

wtorek, 1 października 2002, 13:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Re: DVD nagrywanie
Zulo napisał(a):
Generuje on min. menu, dzieli plik na max. 4 GB tworzy katalogi, takie jak znajduja się na "zwykłym" DVD z filmem.

Dziękuję za odzew.
A "ten" program to co za jeden ?.Oczywiście chcę to odtwarzać na stacjonarnym DVD.
Co ciekawe Ulead Movie Factory plik ok.4GB przygotowany przez CCE,oczywiście compliant z DVD nie przyjmuje.
"Powiada "mi ,że niezgodny ze standardem.
Piastka :?

wtorek, 1 października 2002, 15:05
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]