Teraz jest środa, 12 grudnia 2018, 20:58

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Zgrywanie EDIUSem 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Zgrywanie EDIUSem
Witam,
Mam pewien problem :) zgrywam material z kamery do kompa zlaczem FW. Do zlacza analogowego w kamerze mam podlaczony magnetowid tak zebym mogl wprowadzic sygnal do kamery gdyz ma ona aktywne DV-IN i moze sluzyc jako przetwornik A/C. Wszystko ladnie pieknie dziala chce capturowac EDIUSem i tu pojawia sie problem. Gdzy jesli nie mam wlozonej kasety cyfrowej w kamerze nie uaktywnia sie klawisz w programie do zgrywania. Musze wlozyc tasme do kamery zeby ona wyslal inf ze jest kaseta i program automatycznie aktywuje klawisz do capturowania. No tak wszystko normalne ale ja nie chce zgrywac z tasmy z kamery tylko matarial ktory mam nagrany na magnetowidzie. Podglad materialu mam ktory idzie ze zrodla analogowego kamery wiec wszystko jest ok. Ale jak nacisne zgrywanie wlacza sie kaseta w kamerze i program zaczyna zgrywac z tasmy w niej. Czy ktos ma jakis patent na zgrywanie takie ??? w opcjach EDIUSa patrzylem i nie ma zadnej takiej zeby uaktywnic zgrywanie bez tasmy w kamerze.
Moze ktos uzywa innego programu do capturowania albo zna jakis kruczek zeby EDIUS mial aktywne klawisze zgrywajace.

sobota, 24 lipca 2004, 10:07
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]