Teraz jest poniedziałek, 10 grudnia 2018, 17:58

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Wielkość bitrate a wydajność dysku. 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Wielkość bitrate a wydajność dysku.
Mój komp to atlhon 2000XP podkręcony do 2200XP płyta MSI kt4v pamięci chwilowo 1GB dysk WD 80GB-7200/8M-cach ,grafika FX5600 vivo.Pracuję na Pinnaclu9 i po analogowych łączach. Problem jest następujący: mianowicie projekt z pinnacla przetwarzam do MPG-2 w jakości DVD z bidrate 12000kbs żeby można go było wysłać na kasetę przez TV-out'a, ale przy odtwarzaniu strasznie szatkuje czyżby dysk się nie wyrabiał bo na procesorze i pamięci jest spory zapas. Z doświadczeń wiem że przy bitrate 6000kbs jest OK. ale minimalnie gorsza jakość. Pytanie w czym jest problem?

piątek, 30 lipca 2004, 08:55
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

jesli ten problem masz na dvd stacjonarnym to znaczy ze kodujesz z za duzym strumiieniem danych max dopuszczalny jest to 9000 tys a 12.000 to juz masakra problem tak samo moze byc z kompem sprubuj 9000tys to max transfer dvd!

piątek, 30 lipca 2004, 09:00
Bywalec
Bywalec

Materiał jest puszczany z dysku, spróbowałem 12000 bo taki jest max bidrate oferowany przez Pinnacle a że zależało mi na jakości to taki zadałem. Że to dysk się nie wyrabia to trochę dziwne bo przecież potrafi przechwycić z kompresią do PicVideo przez vivo avi-ka o wielkości większej bo około 13GB/h i nie gubi klatek, potrafi go też odtworzyć płynnie tylko nie wiem dlaczego nie mogę go żadnym sposobem wysłać na TV-out'a.

piątek, 30 lipca 2004, 09:22
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]