Teraz jest czwartek, 21 marca 2019, 05:52

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Ciekawy efekt ale jak go wykonać (Adobe Premiere) 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Ciekawy efekt ale jak go wykonać (Adobe Premiere)
Witam, mam pytanko, troszkę szperałem w internecie i natrafiłem na filmik z ciekawym efektem, mianowicie leci sobie muzyczka zmieniają się statyczne obrazki ale nie tak zwyczajnie, niektóre się przesówają w bok inne robią lekki zoom, abyści dokładniej zrozumieli o co mi chodzi tu podaje link do tej animacji (uwaga waży 41 mb) http://blender3d.com/%7Ebart/siggraph_movie.avi

Z góry dzięki za pomoc
PS. Chodzi o program Adobe Premiere

poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 20:35
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Ciekawy efekt ale jak go wykonać (Adobe Premiere)
MrRychu napisał(a):
Witam, mam pytanko, troszkę szperałem w internecie i natrafiłem na filmik z ciekawym efektem, mianowicie leci sobie muzyczka zmieniają się statyczne obrazki ale nie tak zwyczajnie, niektóre się przesówają w bok inne robią lekki zoom, abyści dokładniej zrozumieli o co mi chodzi tu podaje link do tej animacji (uwaga waży 41 mb) http://blender3d.com/%7Ebart/siggraph_movie.avi

Z góry dzięki za pomoc
PS. Chodzi o program Adobe Premiere

Takie coś mozna zrobić w Imaginate Canopusa. Projekty Imaginate'a mozna zaimportować do AP Pro.

No można jeszcze ręcznie wykluczować w AP, ale przy powiedzmy 20 zdjęciach komu by sie chciało :D

poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 20:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Takie cos z pewnoscia idzie zrobić w AP pro w którym obecnie pracuję. Nie widziałem tej animacji bo to za duzo do sciągnięcia ale w AP masz mozliwośc tworzenia animacji z obrazów, robienia zoomu w tymsamym czasie. Oczywiście nie ma takiej gotowej opcji. Wszystko trzeba wykonac samodzielnie ale nie powinno zajac Ci to wiele czasu pod warunkiem że sprawnie poruszasz się w premiere.

Pozdrawiam

poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 21:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ten filmik to zwykle renderowane obrazki trwajace po 6-7 s. i powiekszajace sie w tym czasie do jakis 110-120% swojego rozmiaru a pomiedzy nimi przeniki. Radze poczytac chociaz helpa do Premiera :)

poniedziałek, 23 sierpnia 2004, 23:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Dzięki za odpowiedzi, szczerze mówiąc tak myślałem, że to powiększanie ale chciałem się upewnić, co do helpa faktycznie, leniuch ze mnie :wink: Next time will be better :P

Pozdrawiam

wtorek, 24 sierpnia 2004, 11:02
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]