Teraz jest niedziela, 24 marca 2019, 21:43

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Premiere a Vegas 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Premiere a Vegas
co do jkości: wystarczy porównć powiększone ujęcie w Premiere i Vegas. Zgraj z kamery, powiększ fragment w premiere i vegas około 80%
Vegas powiększy idealnie wygłdzając piksele i zrobi to zupełnie realistycznie a Premiere będzi wyglądał jak moja klatka schodowa - Łódzka kmienica na wschodniej.

kiedy pisałem o precyzji: tak. mam na myśli funkcje które w Premiere pojawiły się dopiero teraz, nie przypominam sobie nazw tych okien bo musiałbym zainstalować teraz wersję 6.5 i sprawdzić a nie chcę mieć więcej permiere bo do tej pory brakuje w nim masek i tyle. Jak pisałem After FX czasem mi się przydaje ze względu na filtry.

powiedzmy że chcę zrobić coś takiego
ekran z efektem, a na nim ekran bez efektu
w vegas robie tak - kopiuje ujecie na gore nad oryginal
na dolnym ustwiam efekt i na gornym rysuje maske
i to moja filozofia montażu, a nie przechodzenie do after fx albo czeknie z pomysłem do postprodukcji

wszystko co do jednego piksela

a w premiere? nie zrobie tego i proste
musze dokupic AfterFX, a tu mam dwa w jedynym działające o niebo lepiej

Premiere używałem już dawno od 4.1 chyba - na poziomie 6 i 6.5
wciąż były stałe problemy z przeplotem i trzeba było robić deinterlace
Vegas po prostu działa
wersja 7 premiera była szczególnie idiotyczna bo prerendering audio i wideo zajmowały dwa razy więcej miejsca na dysku - idiotyzm

od pro1.5 podobno poprawili

Premiere jest wolniejszy - obciąża procesor a to istotne nawet przy Atlonie 2000+

myślę o edycji na jakimś laptopie - może koło 500, albo 800 i wtedy już nie ma o czym mówić

używałem wszystkiego co jest na rynku i Avida nie rozumiem a Premiere jest moim zdaniem wciąż w wersji "beta- czyli przepraszam że jestem, ale kiedyś będę dobry bo jestem obiecujący".

Sony zrobiła najlepszą rzecz jak mogła kupując ten pakiet [nie pkietowi bynajmniej] i nawet wybaczam im ten panel lcd i uzunięcie przycisków z kamer. mam nadzieję że nie zrobią z niego pośmiewisk w wersji 6. 5 jest super i jest kontynuacją linii i filozofii Sonic Foundry, która była najlepszą firmą na rynku software do audio. Jakość z audio przenieśli na wideo.

jeśli ktoś łączy ujęcia może robić to wszędzi i za mniejsze piniądze, al jeśli chc kupić do pracy premiere to porażka, ale do wesel wystarczy.

http://michal.brzezinski.net

piątek, 27 sierpnia 2004, 10:57
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

piątek, 27 sierpnia 2004, 18:12
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Kolego XYLAZ - nie denerwuj się na to , że ktoś używa premiera to jego sprawa i koniec, mnie też czasami wkurza świat -a bo durny minister sprzedał przetwórnie bóraków cukrowych , a bo mówiłem żonie rzeby nie kupowała badziewnej oranżady hellena mimo że tańsza,bo i tak jej nie wypije. czy dlatego że nie ma dużo ludzi którzy myślą. Po prostu siedź sobie i rozkoszuj się tym że ty zrobisz coś o czym inni mogą tylko pomarzyć. Ja tam w życiu nikogo obcego nie będe uświadamiał , niech się kolesie dalej męczą , a co.
Dodatkowo chciałem cię zaprosić na moje forum kamera.knc.pl/forum .

piątek, 27 sierpnia 2004, 20:18
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
muszę się wytłumaczyć - z jakiegoś powodu post nie poszedł do całej konwersacji na temat avida i wskoczył wyrwany z kontekstu na glówną stronę. tam ma swoje uzasadnienie. ale mam nadzieję że może pomoże komuś przy doborze oprogramowania zanim zaindoktrynuje się interfejsem ;)

piątek, 27 sierpnia 2004, 23:43
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]