Teraz jest wtorek, 11 grudnia 2018, 15:37

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
 Krótki film avi ze zdjęć - zła jakość!! 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Krótki film avi ze zdjęć - zła jakość!!
Witam!
Zrobiłam filmik ze zdjęć w windows movie makerze i niestety przy odtwarzaniu filmiku w pełnym ekranie jakość jest żenująca :( :( , (takie rozmazane kwadraciki - tak jak powiększy się małe zdjęcie np. 400% a było w małej rozdzielczości i doteko rozmynie)) mimo to że zdjęcia są dobrze zeskanowane i dużej rozdzielczości i jak je edytuje to są OK!! Co jest tego przyczyną i co mogę zrobić!! Bo chciałam tą sekwencję wstawić na początek filmu ale z taką jakością do nie ma nawet mowy!!
Proszę o pomoc!!
Kinga

niedziela, 24 października 2004, 12:35
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Po pierwsze...
Móvie Maker nie jest najlepszym programem do robienia filmów. Po drugie, aby zdjęcia nie straciły na jakości to trzeba je dopasować do rozdzielczości obrazu, ale i tak MM zrobi Ci kichę, bo koduje w formacie Microsoftu wmv, która nie daje takiej jakości obrazu jak trzeba!

dnc

Mój sprzęt:
Kamera: JVC GR-DV700E
Grafika: Gainward PP2100LE TV/DVI
Obróbka video:Pinnacle Studio 9.1 PL
Kontakt: GG: 4926855
Obrazek

niedziela, 24 października 2004, 12:41
Bywalec
Bywalec

Wiem wiem że wMM jest nienajlepszy , ale najłątwiej było mi wrzucić tam 10 zdjęć i podłożyć muzyczkę, ale no nie myślałam że będzxie az tak hu****** o !!! Na czy taką sekwencję mogę zrobić w Adobe Premiere, bo dopero poznaje ten program nie wiem czy tak można? Chodzi mi o taką wstępną sekwencje zdjęć z dzieciństwa na początku filmu!!

niedziela, 24 października 2004, 13:12
Bywalec
Bywalec

Kiedys mialem problemy z jakoscia zdjec rowniez po montazu w Adobe Premiere. Napisy tez byly "kwadratowe". Wtedy postanoilem zmienic program do edycji i wybralem Sony Vegas 5. Program daje dobra jakosc wstawianych zdjec i napisow, mozna w nim prosto i intuicyjnie robic najazdy na zdjecia (przyblizenia) przemieszczac sie po zdjeciu itd. Zrobilem jeden film tylko ze zdjec i jest calkiem ok. Sony Vegas mozesz sciagnac ze strony producenta. Jest to wersja trialowa (30-to dniowa) ale mi to nie przeszkadza :) Program zajmuje 49MB i nie potrzeba nic wiecej, zeby robic takie efekty :)

Pozdrawiam!

piątek, 29 października 2004, 00:24
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

robie filmiki ze zdjęć używając programiku "imaginate". Jakość jest superowa. Movie Maker do niczego się nie nadaje :D

piątek, 29 października 2004, 09:47
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ]