Teraz jest poniedziałek, 17 grudnia 2018, 10:03

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
 Program do obróbki 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Program do obróbki
Trzeba mi doradzić jakiś profesjonalny program do obróbki video żeby to nie był żaden "Pinnacle STUDIO 9" "Ulead VideoStudio 7" czy jakiś inny prosty program te programy są dla początkujących choć mają duże możliwości. Trzeba mi coś konkretnego. Ja ma jeden taki program "Avid Xpress Pro v4.0" ale nie wiem jak do niego się importuje pliki avi może ktoś wie? to proszę o bomoc

poniedziałek, 8 listopada 2004, 19:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Zasadniczo programy do profesjonalnej edycji sa cztery (te najpopularniejsze). Sa to Final Cut (dla mnie najlepszy ale na Mac OS), Avid Xpress (do mnie nie trafia), Adobe Premiere (Obecnie go uzywam w wersji Pro 1.5 - brakuje mi tylko subclipa jaki jest w Avidzie) oraz Edit (Niestety Discreet zrezygnowal z dalszego rozwijania tego programu a szkoda). Jesli nie masz w komputerze karty montazowej a tylko kontroler fire wire proponowalbym przejscie na Adobe. Jesli dysponujesz karta i jest ona wspierana przez Avida to czemu nie. Dla mnie Avid jest programem troche przefrofesjonalizowanym i skierowanym glownie dla ludzi montujacych tasme. Wiele narzedzi i czynnosci daje mi takie wrazenie. Chociazby ten subclip ktory pelni jakze przydatna funcje wyciecia ujecia i powieszenia obok na koszu :) Jesli nie pracowales nigdy z profesjonalnymi programami naprawde radze Adobe. Mniej denerwuje i ma bardziej intuicyjny, moim zdaniem oczywiscie, interface.

Importowanie plikow avi do Avida to zajecie zmudne i meczace przy slabym komputerze :) Po prostu przeciagnij plik do folderu BIN albo uzyj opcji Import. I idz na kawe :) Troche mu to zajmie.

poniedziałek, 8 listopada 2004, 21:26
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Program do obróbki
To ja znowu mam do pna jescze jedno pytanie bo ja mam program Adobe Premiere 7 Pro czy on jest dobry czy lepsza jest wersja 1.5 ?????????
Bo w tej co ja mam to nie da się żadnych napisów robiś. A czy jest jakaś polska instrukcja do Premiera?????????

poniedziałek, 8 listopada 2004, 22:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Co do instrukcji to Helion szykuje ksiazke o Premiere Pro. Co do przejscia na 1,5 moim zdaniem nie ma tam tak wiele zmian aby wydawac na to tyle pieniedzy ile wola Adobe (chyba ze masz pirata to wtedy w czym problem :) Co do napisow to jest taka opcja w kazdej wersji Premiere. Niestety jest ona kiepska i nadaje sie tylko do czegos szybkiego. Pozadne napisy wymagaja przynajmniej After Effectsow. Chyba ze chodzi Ci o podpisy (np. zamiast lektora) Wtedy jednym ze sposobow jest zrobienie ich w dowolnym programie graficznym na planszach min 720 x 576 i potem uzyc dowolnego efektu kluczowania.

poniedziałek, 8 listopada 2004, 22:39
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Proble z obróbką
A co wogule daje ten After Effects??????????? Jakieś dodatkowe przejścia?? A czy wogule pracuje z Premierem?????????/

poniedziałek, 8 listopada 2004, 22:43
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Program do obróbki
i jeszce jedno jaka jest najnowsza wersja premiera i jak After Effect?????????????

poniedziałek, 8 listopada 2004, 22:49
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
diabli wiedzą czy gość to przedszkolak czy niedołężny starzec, bo z trybu zadawania pytań coś tak mi wynika, albo znowu ktoś się zabawia kosztem
życzliwych, tylko że życzliwość prze takiej formie pytań może się wyczerpać, pogrzeb kolego w postach i niezawracaj gitary bo zaśmiecasz to forum kretynizmami ewentualnie staraj się formułować odpowiednio pytania bo jak to czytam to jakbym trafił do Sanatorium pod Klepsydrą. i nie chce mi się nawet logować.

poniedziałek, 8 listopada 2004, 23:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Program do obróbki
W tym momęcie mnie pan obraził :evil: , staram się dowiedzieć paru rzeczy na temat Adobe Premiere i nie musi się ona wpierdalać, a ja będe sobie zadawał pytania jak mi będzie się podobało.

poniedziałek, 8 listopada 2004, 23:18
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

właśnie się zalogowałem, i choć na ogół jestem bardzo grzeczny i pomocny to tym razem gość przegiął, czy ty gościu czytasz chociaż to co piszesz? bo mam pewne obawy, a pozatym stań w lustrze i zadaj sobie jedno bardzo ważne, ale to zajebiście ważne pytanie: czy warto?
nara

poniedziałek, 8 listopada 2004, 23:25
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Zapomniano tu o nie gorszym od premiere- MSP7. Napisy są tu dobrej jakości w v-edytorze, a w infinity bardzo dobre. Program jest bardziej intuicyjny niż adobe.
Pozdrowienia

poniedziałek, 8 listopada 2004, 23:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ulead nie gwaratuje takich mozliwosci edycyjnych jak Adobe ale zgadzam sie , zapomnialem :)
Pomimo dosc chamskiego zachowania drogi Gosciu aby dowiedziec sie co to After Effects proponuje skozystac z nieprzebranych informacji w internecie.

poniedziałek, 8 listopada 2004, 23:57
Bywalec
Bywalec

wyluzujcie, bo naprawde widac po wypowiedziach naszego goscia, że ma maksymalnie 12 lat... u mlodych ludzi to norma pobluzgac sobie troche i pounosic sie... ja Ci powiem synek tylko jedno.... nie umiesz zaimportowac plikow avi do programu, ktory zostal do tego celu stworzonu wlasnie, a chcesz dla siebie super-hiper-profesjonalny soft !? i chcesz na dodatek uzyskac pomoc na forum i myslisz, ze bluzgajac "do" kogos uda Ci sie to ? powodzenia....

wtorek, 9 listopada 2004, 00:09
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Zapomniano tu o nie gorszym od premiere- MSP7. Napisy są tu dobrej jakości w v-edytorze

do napisow. np Photoshop

z montazu jeszcze Liquied Edition 5.5

Garf

wtorek, 9 listopada 2004, 00:12
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

no jeszcze VHS - VHS chinch - chinch, euro - chinch, euro - euro,
record - pauza, pauza - record, ludzie przecież ten gość poszdł już spać,
toż to po dobranocy.Pozdrawiam wytrwałych w pomocy.

wtorek, 9 listopada 2004, 00:19
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post !!!!!!!!!
Zgadzam się z wypowiedzioł cactoos_dahoo ten gość ma ze 12 latek, więc zakończmy ten temat.

wtorek, 9 listopada 2004, 21:05
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona