Teraz jest niedziela, 27 maja 2018, 23:18

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ] 
 hegemonia Life Video 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post hegemonia Life Video
Chciałbym wyrazić na łamach niniejszego forum swoją opinię na temat wymienionego miesięcznika. Od wielu lat jestem stały czytelnikiem tego czasopisma (bo niestety innego nie ma) i z coraz większym zdumieniem muszę stwierdzić jak bardzo spoczęło ono na laurach. Wartościowe teksty można policzyć na palcach jednej ręki (wybierając z paru numerów). Coraz bardziej odnoszę wrażenie że za 7.50 kupiłem jakieś pismo reklamowe. Testy sprzętu są kiepskiej jakości nie wnoszące nic istotnego, subiektywne i nie poparte żadnymi parametrami mierzalnymi. A przede wszystkim jest ich za dużoooooooo jak na te parę kartek. Jest wiele stron które nic nowego nie wnoszą i od wielu mięsięcy się nie zmieniają (np. przegląd rynku). Jakiś beznadziejny dział zatytułowany: płyty DVD. Dział "nowości" nie podąża za nowościami. Ogólnie nic ciekawego. Dlatego tym bardziej jestem zawiedziony tym, że obiecującemu miesięcznikowi "Wideo i Komputer" tak źle się wiedzie.
Ale żeby dodać trochę optymizmu muszę pogratulować witrynie "wideokamera" za dostrzeżenie tej garstki ludzi (fanów wideo) którzy łakną informacji.
Tylko mam jedną bardzo gorącą prośbę: nie spocznijcie na laurach.

pozdrawiam
piotrek

wtorek, 11 czerwca 2002, 14:46
Nowy
Nowy

Z dobrze poinformowanych źródeł :mrgreen: wiem, że na to się nie zanosi! Co prawda premiera portalu SwiatObrazu.pl nieco się odwlekła, ale naczelny szykuje nie lada niespodzianki i musi mieć jeszcze trochę czasu na dopracowanie całości. Profesjonaliści zawsze poszukują nowych wyzwań! :mrgreen:

wtorek, 11 czerwca 2002, 20:50
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post ocena
Mam taką samą opinię o "Life Video" ale serwis na którym jestem, jest delikatnie mówiąc taki sam - ble, ble, ble. Może więc zacząć od siebie (a nie krytykować innych)

niedziela, 18 sierpnia 2002, 23:59
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Jesli nie wiesz na czym polega forum, to to co przeczytales to opinia naszego Goscia wiec trudno powiedziec zeby mial zaczac od siebie.
Z powyzsza krytyka nie ma nic wspolnego zadna osoba z naszej redakcji !!! :x
Kazdy moze tu wypowiedziec swoje zdanie wiec jest tez krytyka LF.

poniedziałek, 19 sierpnia 2002, 00:18
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Life Video kontra WK
Również jestem zdania, że w LV jest zby mało tekstów fachowych, zawierających porady praktyczne. Bez sensu jest tak rozbudowany dział o nowościach filmowych-od tego jest cała tona innych czasopism branżowych. Jeśli chodzi o Wideo i Komputer to z zadowoleniem kupiłem numer 9/02-chyba wracają z dalekiej podróży, trzymam kciuki. PS-pozdrowienia dla Redakcji WiK. :D

czwartek, 3 października 2002, 12:58
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post odp
Jest bardzo fajne pisemko pt Wideo i komputer polecam!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

czwartek, 31 października 2002, 21:35
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Gdzie to można kupić
Cześć wszystkim!
Podzielam zdanie kolegi Piotra. Też tak postrzegam Life Video. :cry: Kopowałem ten miesięcznik od samego początku jego istnienia, więc mogę coś na ten temat powiedzieć. :) Czy wide i komputer ma swoją stronę w internecie? Będę wdzięczny za adres!
Pozdrawiam wszystkich :D

sobota, 11 stycznia 2003, 21:01
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

sobota, 11 stycznia 2003, 21:12
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 8 ]