Teraz jest niedziela, 21 kwietnia 2019, 22:24

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ] 
 Efekt przypalonego filmu. 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Efekt przypalonego filmu.
Witam,
temat dotyczy efektu ktory mozemy zobaczyc na tym filmiku:

http://www.youtube.com/watch?v=_rrjkixT098

w 00:17 i 00:42.
chodzi mi o ten efekt jakby przypalanego obrazu. Jak go zrobic w premiere pro albo affter effects?

piątek, 23 listopada 2007, 15:21
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Ten efekt dość często widziałem w produkcjach usera forum MKPROFILM, może on Ci pomoże 8)
pozdro

piątek, 23 listopada 2007, 15:34
Nowy
Nowy

Nie ierze zeby nikt nieumial tego zrobic :P no ale jak wam sie nie chce pisac to podajcie hociaz nazwe tgo efektu to znajde sobie tutorial :)

sobota, 24 listopada 2007, 14:22
Stały bywalec
Stały bywalec

sobota, 24 listopada 2007, 15:07
Nowy
Nowy

nie no nie jestem taki glupi, to bylo pierwsze co sprawdzilem, ale niema czegos takiego, a przynajmniej ja nieznalazłem :/

sobota, 24 listopada 2007, 22:54
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

ogolnie zuwazyłem ze na forum ostatnio padaja odpowiedzi na banalne pytania jak cos bardziej zaawansowanego to nikt nie odpisze. kurde boja sie ze jak ktos wykona fajne efekty to ich wykosi konkurencja czy jak?

albo odpowiedz typu temat był poruszany poszukaj sobie. bo nam sie nie chce pisac. To lepiej wcale nic nie pisac bo ogolnie na tym forum nic nie mozna zanlezc bo albo wykszukiwarka nie działa albo nie mozna wysłac wiadomosci bo wywala jakies błedy.

sobota, 24 listopada 2007, 23:48
Nowy
Nowy

Ja nie jestem z konkurencji wiec nie lekajcie sie 8)

niedziela, 25 listopada 2007, 00:19
Moderator
Moderator

jak to zrobić w pinnacle to nie ma problemu mogę dokładnie opisać plugin , ale jest rozwiązanie
instaluje się do wszyskich programów Adorage Film&Grain i to jest wielka tajemnica
42 sek to by trzeba było opisać , bo to 4 klatki i 4 efekty > znajdziesz je też w Adorage Film&Grain

Ostatnio edytowano niedziela, 25 listopada 2007, 01:30 przez jurekwejh, łącznie edytowano 1 raz

niedziela, 25 listopada 2007, 00:54
Stały bywalec
Stały bywalec

ogolnie zuwazyłem ze na forum ostatnio padaja odpowiedzi na banalne pytania jak cos bardziej zaawansowanego to nikt nie odpisze. kurde boja sie ze jak ktos wykona fajne efekty to ich wykosi konkurencja czy jak?

albo odpowiedz typu temat był poruszany poszukaj sobie. bo nam sie nie chce pisac. To lepiej wcale nic nie pisac bo ogolnie na tym forum nic nie mozna zanlezc bo albo wykszukiwarka nie działa albo nie mozna wysłac wiadomosci bo wywala jakies błedy.

Niestety muszę stwierdzić, że mam podobne odczucia. Jednak wydaje mi się, że mylisz się w kwestii powodu tej sytuacji.
Na proste pytania odpowiadają przeważnie amatorzy (do nich się zaliczam). Na pytania zaawansowane odpowiadają tylko użytkownicy danego programu, którego problem dotyczy. Zaawansowani użytkownicy mają przeświadczenie - przeważnie trafne - (a i ja amator je miewam) że ktoś ściągnął z neta poważny program i zawraca gitarę pytając: "jak się go w ogóle uruchamia". Ściągają co się da - taka jest prawda. Dobrze jeśli akurat wersje trial. I tu się nie dziwię, bo nikt, bez jakiejkolwiek świadomości potrzeby posiadania konkretnego programu nie zakupi softu wartego kilka lub kilkanaście tysięcy złotych.
I potem są pytania takie, jakie są - sorry
Taki stan rzeczy faktycznie zniechęca do udzielania odpowiedzi, bo użytkownicy legalnego softu, którzy w normalnej sytuacji udzielali by odpowiedzi, tego nie robią. I zupełnie sie nie temu dziwię.

No i inny, najważniejszy powód - specjaliści przeważnie mają tzw. "zajete ręce", bo w przeciwieństwie do amatorów, oni w ten właśnie sposób zarabiają na życie.
pzdr..

P.S. Przepraszam że ten post jest zupełnie nie na temat...

niedziela, 25 listopada 2007, 01:20
Bywalec
Bywalec

hej, kiedys tez szukalem pomocy na ten temat i poczciwi uzytkownicy mi pomogli wiec i ja taki bede:) poszukaj w necie biblioteki klipow Artbeats Film Clutter , to jest zbior gotowych animacji ktore wystarczy wykluczowac i masz efekt o jakim marzyles :)

pozdrawiam

środa, 28 listopada 2007, 23:21
Nowy
Nowy

Wielkie dzieki Grzeli :) znalazlem co chcialem :twisted:

środa, 28 listopada 2007, 23:42
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 11 ]