Teraz jest wtorek, 1 grudnia 2020, 01:25

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
 Tak było 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Tak było
Dla odśwżrzenia tego wątku opowiem historię, która wprawdzie nie mi się przydarzyła, ale ...
Filmowiec na weselu ma zamiar kończyć filmowanie. Przez mikrofon ogłasza, że jest to ostatni taniec, który będzie filmować, więc prosi wszystkich gości aby wyszli na parkiet do ostatniego tańca. Wyobraźcie sobie, że po tym tańcu goście zaczeli żegnać się z młodymi i wychodzić do domu !
Podobno udało się odkręcić, ale wyszło głupio. Kolega, któremu to się przydarzyło twierdzi, że był to jego ostatni raz jak ogłasza coś przez mikrofon.

piątek, 7 listopada 2008, 10:29
Stały bywalec
Stały bywalec

ja miałem niezłą przygodę na pierwszym weselu , jak tylko kupiłem kamerę i odrazy dostałem zlecenie . wszystko było by ok gdyby nie kompletnie pijany pan młody , na szczęście był z tych co po alkoholu są weseli i gadatliwi . facet na ślubie ledwo stał , pierwszego tańca wcale nie było i na prawie całym filmie też go niema .

ostatnio na ślubie mało się działo to wpadłem na pomysł nagrania jakiegoś śmiesznego kawałka . nazwaliśmy go złodziej a wyglądało to mniej więcej tak .
ujęcie świadka jak je jakieś zimne przekąski po czym widelec wrzuca do rękawa , w tym samym ujęciu kradnie szklanki zaraz potem telefon , portfel ... potem jest ujęcie w łazience jak wszystkie fanty wywala do umywalki a ktoś inny czepia się że nic nie do kompletu i w tym momencie jest wpadka i na koniec ochrona domu weselnego wywala ich za bramę . kawałek wyszedł fajnie i śmiesznie tylko że przyjechała prawdziwa policja . wyjaśniliśmy wszystko i nawet dograliśmy scenę aresztowania

środa, 12 listopada 2008, 20:51
Moderator
Moderator

Kolega muzyk dał mi tego linka, jako przestrogę dla innych grajków weselnych stawiających mikrofon przed sobą:
http://pl.youtube.com/watch?v=fzPBas9B4Do
Zauważcie, że jeszcze mu kabel wystaje !

czwartek, 13 listopada 2008, 17:01
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2