Teraz jest sobota, 14 grudnia 2019, 10:24

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
 menu 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Re: menu
nagralem plytke tylko jest problem taki zze jak odpalam dvd to zamiast menu pokazuje sie folder z wyborem plikow!!! co robie zle??czy przy nagrywaniu plyty powinienem o czyms szczegolnym pamietac?cos zaznaczyc w programie do nagrywania??

piątek, 13 listopada 2009, 19:26
Bywalec
Bywalec

i jeszcze na dokladke jak klikne folder VideoTS pokaze sie menu to przyciski w menu wybor scen start filmu sa nieaktywne!!!a w pinacle i na komputerze dzialaly !!!

piątek, 13 listopada 2009, 19:31
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

słuchaj spot25 - wykończysz nam tutaj tego jurka - robisz podstawowy błąd - nagrywasz płytę DVD z danymi a nie DVD Video; znajdź w Nero opcję utwórz dysk DVD Video i skopiuj tam wszystkie pliki z utworzonego przez PS folderu VIDEO_TS; albo zaryzykuj i zrób to w PS - wybierz po prostu opcję utwórz płytę z poprzednio utworzonej zawartości - zamknij oczy i może się uda

:D :D :D

pg

DZIEŃ ŚWIRA

piątek, 13 listopada 2009, 19:38
Moderator
Moderator

Ja myślę , że problem tkwi w zaznaczeniu funkcji jak ma windows odtwierać , może nasz kolega zaznaczył Zawsze wykonuj wybraną akcję i wskazał folder zawartością plików .

Załączniki:
bez tytułu.JPG
bez tytułu.JPG [ 38.67 | Przeglądane 140 razy ]

piątek, 13 listopada 2009, 19:42
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

nie!!! - jurek - w to nie da się uwierzyć ... :cry: :cry: :cry:

pg

DZIEŃ ŚWIRA

piątek, 13 listopada 2009, 19:46
Moderator
Moderator

No to dlaczego pokazują się pliki a nie startuje menu i film ?
jak wypalić w nero już napisałem wcześniej oraz rada aby pinnacle wypaliło płytę .
Cytuj:
Jeśli w Nero ;
Start/Programy/Nero/Nero Ultra Edytion/Nero Expres/DVD Video Files/
w Add poszukaj folderu > zaznacz wszystkie pliki z tego folderu i wypal płytę .

p.s. Jak jest nas już tu dwóch to damy radę :P i płyta będą chodzić .
Choć z opisu wygląda , że płyta jest OK. zrobiona tylko problem z obsługą nagrywarki DVD w komputerze dla tego radziłem sprawdzić na stacjonarnym odtwarzaczu DVD+TV i tu powinno być wszystko prawidłowo .

piątek, 13 listopada 2009, 19:50
Bywalec
Bywalec

dziekuje zaraz to pospawdzam raz jeszcze :oops:

piątek, 13 listopada 2009, 20:04
Moderator
Moderator

Z pierwszą płytą zawsze są problemy > jak raz to się zrobi to już będzie łatwizna . Na początek wypal płytę w Pinnacle i napisz czy są te same objawy .

piątek, 13 listopada 2009, 20:11
Bywalec
Bywalec

dziala !!!!!!!!!! po wypaleniu w pinacle !!!!i na kompie i w DVD i menu aktywne jest tez!!! dziekuje Panowie.dziekje jurekwejh za cierpliwosc do takich laikow jak ja. ale zeby nie bylo nudno to mam jeszcze dwa pytania...

1.jak odpale film i zaczne ogladac i dam stop to film po ponownym uruchomieniu nie zaczyna sie jak za pierwszym razem od menu tlko od startu filmu.tak jak by pomijalo menu.powro do menu jest mozliwy tylko po zakonczeniu ogladania filmu bo tam dodalem zaznacznik powrotu albo tez po wyciagnieciu plyty z napedui ponownym jej umieszczeniu w napedzi kompa lub DVD.co skopalem??
2.czym rozni sie ISO od Video DVD...??
jeszcze raz wilkie uklony za pomoc.

piątek, 13 listopada 2009, 20:47
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

spot25 napisał(a):
dziala !!!!!!!!!!

Gratulacje :D :D :D :D

1.jak odpale film i zaczne ogladac i dam stop to film po ponownym uruchomieniu nie zaczyna sie jak za pierwszym razem od menu tlko od startu filmu.tak jak by pomijalo menu.powro do menu jest mozliwy tylko po zakonczeniu ogladania filmu bo tam dodalem zaznacznik powrotu albo tez po wyciagnieciu plyty z napedui ponownym jej umieszczeniu w napedzi kompa lub DVD.co skopalem?? NIC - tak jest - zawsze możesz użyć przycisku "menu" na pilocie

2.czym rozni sie ISO od Video DVD...?? hmmmm - Video DVD to płyta DVD ze strukturą plików czytaną przez odtwarzacz (stacjonarny lub programowy) a ISO to obraz tej płyty 1:1 (i każdej innej CD/DVD) zapisany w postaci jednego pliku - łatwo z niego nagrać płytę lub odtworzyć przez zamontowanie w emulatorze napędów - rozwiązanie wygodne do robienia kopii 1:1

DZIEŃ ŚWIRA

piątek, 13 listopada 2009, 21:02
Bywalec
Bywalec

dziekuje :D

piątek, 13 listopada 2009, 21:06
Moderator
Moderator

W Media player powrót do menu jest pod napisem DVD

A tak na koniec > witamy w klubie miłośników Pinnacle :P > czasami i miłość , cierpliwość oraz stalowe nerwy trzeba mieć :lol: > przy Pinnacle 10-ć wpadłem w nałóg palenia papierosów :mrgreen:

piątek, 13 listopada 2009, 21:17
Bywalec
Bywalec

dziekuje za powitanie.mam nadzieje ze nie bede az tak zameczal pytaniami...oby to nie byly pobozne zyczenia :lol:

piątek, 13 listopada 2009, 21:48
Bywalec
Bywalec

sorki za off topa.moze sie orientujecie.czy najpierw sie robi nadruk ze zdjeciem na plytach czy najpierw sie wypala plytke.tez bede robil o pierwszy raz.

piątek, 13 listopada 2009, 21:55
Moderator
Moderator

Odpowiedź prosta > nie robi się naklejek na płyty > po okresie około 2 lat > klej dostaje się do pierwszych warstw płyty i płyta taka zaczyna się zacinać a na koniec już wcale się nie uruchamia . Wprowadzane są na rynek płyty gotowe do nadruku . Ciekawym rozwiązaniem też było wypalanie obrazu na płycie przez dodatek do Nero . ( moja nagrywarka LG coś takiego ma ) a koszt takiej płyty to tylko kilkanaście groszy drożej od normalnej płyty.

piątek, 13 listopada 2009, 22:18
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona