Teraz jest poniedziałek, 23 lipca 2018, 00:09

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
 Pliki z kamert JVC, problem z authoringiem w Encore CS4 
Autor Wiadomość
Nowy
Nowy

Post Pliki z kamert JVC, problem z authoringiem w Encore CS4
Witam serdecznie,
mam pewien problem który staram się od kilku dni rozwiązać. Wraz z rozwojem studia w którym pracuję zakupione zostały nowe kamery (JVC GY-HM700). Moje pytanie dotyczy workflow, tego jak powinien wyglądać pod względem formatów import materiału, montaż a następnie authoring DVD. Mój komputer wyposażony jest w kartę edycyjną Matrox RT.X2. Jak wiadomo, nie wspiera ona formatu FullHD w jakim pracują nowe kamery (1920x1080 50i 35mbps). Moje pytanie jest następując. Do jakiego formatu SD należałoby przekonwertować materiał z kamery, aby możliwa była bezproblemowa praca w Premiere CS4 ze wsparciem matroxa, a następnie eksport do Encora?? Do tej pory radziłem sobie konwertując pliki przy pomocy programu Pazera Mp4toAvi convertert do formatu mpg, ale materiał znacząco traci wtedy na jakości. Od 3 dni kombinuje z innymi formatami, ale problemem jest authoring DVD. Filmy strobują, albo są rozmazane. Proszę o pomoc, bo mi już się pomysły kończą :) Dodam tylko, że próba wypalenia płyty DVD Encorem zawierającej pliki zgranie prosto z kamery kończy się strobowaniem (coś nie tak z przeplotem??)

pozdrawiam

czwartek, 3 marca 2011, 18:41
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post Re: Pliki z kamert JVC, problem z authoringiem w Encore CS4
powiem tak :) przestan rzezbic tylko kup update do cs5, wtedy matrox obsluzy full hd i nie bedzie klopotu, poza tym dziala duzo stabilniej , wlasciwie znikaja wszystkie bolaczki z cs4

czwartek, 3 marca 2011, 22:57
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ]