Teraz jest piątek, 19 kwietnia 2019, 10:38

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 zamazywanie obrazu 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post zamazywanie obrazu
:cry: posiadam karte dv500plus i wypalarke pionier DVR-A04 .NAGRANY FILM NA PLYTE DVD-R PO ODTWORZENIU ZAMAZUJE SIE LUB ROBI SIE PODWOJNY (ALE TYLKO PODCZAS RUCHU KAMERĄ) NIE MOGE DOJSC PRZYCZYNY.BARDZO PROSZE O POMOC PONIEWAZ OD TEGO ZALEZY MÓJ CALY BIZNES

środa, 4 września 2002, 16:56
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

sobota, 7 września 2002, 20:32
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Wyeksportuj jako non-interlace. Poza tym na stacjonarnym DVD jest OK bo tylko na komputerze masz ten efekt

sobota, 7 września 2002, 20:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
To często spotykany problem interlace - czyli przeplot, niestety wyłączenie oznacza gorszą jakość obraz staje się mniej ostry. Ja pracowałem na Ulead DVD Movie Factory i nie jestem usatysfakcjonowany jakością mpg2 wygenerowanego tym programem.
Sprobuj zmienić kolejność ramek dolna lub górna. Na komputerze jednak obraz wygląda gorzej niż na stacjonarnym DVD - nie wiem dlaczego (może DVD ma jakąś korekcję ruchu itp.)
Ostatnio rozmawiałem z dealerem min. pinnacle DV500 - stwierdził, że mpg2 z tej karty jest kiepski. Może znacie coś lepszego ???

sobota, 7 września 2002, 23:40
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Moze ktoś wie co należy zrobić żeby obraz z DVD na kompie był wyraźny i płynny tak jak na stacjonarnym odtwarzaczu DVD
Przy odtwarzaniu na kompie oryginalnych DVD wszystko jet ok, więc co trzeba zmienic w ustawieniach?

sobota, 14 września 2002, 00:05
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ponoć są już playery potrafiące w locie usuwać przeplot podczas oglądania filmu na pececie. Czy ktoś wiej jakie?

sobota, 14 września 2002, 04:03
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]