Teraz jest czwartek, 14 listopada 2019, 10:29

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ] 
 działalność moderatora 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post działalność moderatora
wyjaśnij mi Kotin i wszystkim pozostałym, dlaczego jeśli ja cytuję oficjalne forum Adobe jaśnie pan posiwiały nie musi się do tego odnieść tylko rozmywa temat o kolejne wątki i cytując kolejne informacje z Adobe bez jakiegokolwiek zrozumienia i zarzucając mi jakieś kolejne kwasy z kolei ja nie mogę na to punkt po punkcie odpowiedzieć bo w takim momencie zamykasz temat ?

sobota, 30 kwietnia 2016, 19:55
Moderator
Moderator

Post Re: działalność moderatora
Gdybym odpowiadał jak Ty, napisał bym - było. :wink:
Faktycznie pisałem - nie umiem ocenić z marszu kto ma rację, jestem amatorem w filmowaniu, to nie mój zawód ani wyuczony, ani wykonywany, ani drugi, czy trzeci. Ponadto zagoniony jestem, z nadciśnieniem walczę, z niewyspaniem. Czy to tak wielka ofiara poczekać te trzy dni, aż się wyśpię i doczytam o co chodzi?

PS a zadania nam czytającym nie ułatwiacie obydwaj, bo pożądanym przez Was wynikiem nie są kolejne doprecyzowania, aż do dojścia do wspólnego mianownika, a kolejne zaprzeczania, aż do uznania że jeden miał rację.

niedziela, 1 maja 2016, 09:17
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

kotin, ja wszystko rozumiem ale posiwiały po raz kolejny manipuluje czyli po prostu kłamie, zobacz że nigdzie nie odnosi się do max render itd. tylko odpala poboczne wątki a całe jego kolejne wyjaśnienie z cytatem z adoba dokładnie punkt po punkcie "odwyjaśnić" on z kolei punk za punktem robi swoją interpretację po to żeby nie odnieść się do tego co ja zacytowałem z Adobe

co śmieszniejsze ja wszystkie wyjaśnienia popieram zrzutami, film zrobiłem, gdzie pokazałem również że koleś kłamie ... no albo nie rozumie po prostu zasady działania api i enginu a on może sobie dowolnie bzdury pisać i w tym momencie nie mogę się do tego odnieść

niedziela, 1 maja 2016, 17:14
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Nie czaje co to za forum, na którym moderator ma wskazywać kto ma rację w dyskusji 8O każdy może sobie poczytać i ocenić samemu...

niedziela, 1 maja 2016, 20:08
Moderator
Moderator

carlo napisał(a):
...każdy może sobie poczytać i ocenić samemu...

Na tym polega najwyższa wartość forum, mój głos jest wiążący tylko (i aż) w zakresie poszanowania regulaminu i siebie nawzajem.

środa, 4 maja 2016, 07:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

a jak ktoś pisze o macu w dziale i konkretnym pytaniu o pc to co powinieneś zrobić ?

środa, 4 maja 2016, 09:47
Moderator
Moderator

Dzięki przeoczyłem. :)

środa, 4 maja 2016, 10:32
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

chyba nie bardzo, bo tam gdzie zamknąłeś temat,cały ostatni ... posiwiałego odnosi się do wersji na MACA ! pomijając jego insynuowanie co ja niby powiedziałem a co nie bez dokładnego cytowania

środa, 4 maja 2016, 10:48
Moderator
Moderator

Sam napisałeś że od początku był to silnik oparty o CUDA,a dopiero od CC o Open CL...
No to Ci odpisał, że nie. Że już wcześniej miał dodany Open CL, bo Apple uparło się używać Radeonów, a silnik Mercury jest rozwijany również na Apple.

Przy okazji ja też czegoś nie rozumiem. Zamiast spytać Posiwiałego czemu miesza Apple do tematu, robisz z tego zarzut? Spytaj jego, a najwyżej odpiszesz że z powodu (i powód podasz), lepiej dla dyskusji będzie omawiać specyfikację Mercury Engine tylko na Windows.

środa, 4 maja 2016, 11:58
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

zamknąłeś temat więc jak się miałem go pytać na priva ? po co ? żeby mi powiedział że to potwierdza jego teorie ?

w premierze cs6 pod windows nie ma mercury playback engine opencl, nie ma wsparcia radeonów, nawet na stronie adoba są karty certyfikowane wypisane (same nvidie), na tym forum pisałem o opcji forsowania open cl w premierze cs6 w opcjach zaawansowanych i jakie były tego efekty, na maca owszem ale to nie było w ogóle przedmiotem dyskusji, na windowsie mercury playback engine open cl jest od pierwszej wersji CC i to włąsnie mówiłem kiedy napisałem, że zmieniono engine w stosunku do cs 5/5.5 a nigdzie nie pisałem o dodawaniu nowych efektów czy transitionów - kolejna wrzutka posiwiałego

pomijając po raz kolejny informacje z Adobe o kartach do cs6 pod windows polecam każdemu kto na cs6 pracuje kliknąć na ikonę "accelerated" w oknie z efektami i od razu może sprawdzić jak to się ma do tego co zacytował posiwiały itd. itp.

środa, 4 maja 2016, 12:24
Moderator
Moderator

Tak na marginesie, tamten temat od rana jest otwarty. :)

środa, 4 maja 2016, 12:33
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

może wieczorem się odezwę chociaż wolałbym już do całości się odnieść jeśli tam jeszcze gdzieś dociekacie sedna bo to męczące i wku...jące

środa, 4 maja 2016, 12:58
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 12 ]