Teraz jest czwartek, 16 sierpnia 2018, 01:11

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Jaka muzyka na podklady?? 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Jaka muzyka na podklady??
Zapytanie mam wiec takie :
Jaka muze dajecie na podklady (wesela, sluby) :?:

a) Schematowa, czyli mniej wiecej taka sama do tych samych scen.
b) Muzyka od klienta na Cd lub mowi co mniej wiecej chce.

Dopiero co zaczynam prace wiec prosze o porade z przykładami.
:?

środa, 13 lutego 2002, 18:28
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
ja za każdym razem jak montuję wesele to improwizuję. Wykorzystuję masę utworów. Na początek wstawiam film-klip ze ślubu i błogosławieństwa lub ze zdjęć u fotografa. Tu jest masa kadrów, szybkich przejść więc wykorzystuję Polskie drogi, Vangelisa, Tough and go, wspomnienie Niemena, do filmu z parku lub palmierni też parę razy dałem Woman in love Barbary Streisand, Niewiele Ci mogę dać, . Ale można zrobić wszystko moim zdaniem np. nagrać harcerzy-nowożeńców w lesie o świcie jak palą ognisko, jak on gra na trąbce sygnał. Ktoś prosił o Huston-I'll always love you. Raz zrobiłem w parku film z muzyką podobną do reklamy piwa EB. sex Bomb itp. pełna improwizacja za każdym razem

środa, 6 marca 2002, 20:30
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

czego nie uzywam:
disco polo itp, muzyki z wesel typu zlote obraczki itp, jak najmniej ze slowami i zero hitow, jak slowa to po angielsku i najpierw jest dla mnie istotne co tam spiewaja ;-) (oczywiscie jak sobie klijent cos zazyczy to mu dam, ale zadko to robia - na szczescie)
szczególnie muzyka filmowa, chodze po sklepach i szukam, wysluchuje i najczesciej kupuje 1 plyte dla jednego utworu, tak jest najczesciej
muzyka, melodie, bez tekstu
kto:
vollenweider, vangelis, j.m.jarre, morricone, kenyg, i sporo innych, ktorych szkoda mi wymieniac, bo sa wyszukane i mniej znane
oprocz tego sporo skladanek, typu the best from loves film czy takie tam, instrumental music, sentysators music, itp, ogolnie 10 lat wyszukiwania i kupowania
po jakims czasie ulozyly mi sie plyty, ktore uzywam do wesel, ale np do filmow reklamowych i takich ktore sie czesto nie powtarzaja, to zawsze trzeba samemu od nowa poszukac, wynalesc by byly oryginalne

piątek, 8 marca 2002, 01:44
Bywalec
Bywalec

Post Re: Jaka muzyka na podklady??
A może ktoś by miał jakieś interesujące utwory na plener ślubny? Aktualnie szukam takich, które nie będą bardzo wolne ale będą spokojne i będą miały coś romantycznego w sobie.

poniedziałek, 12 lutego 2018, 11:41
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]