Teraz jest czwartek, 13 grudnia 2018, 08:31

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ] 
 Jak się traktuje klienta w pewnej firmie... 
Autor Wiadomość
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Jak się traktuje klienta w pewnej firmie...
Piotr Stępień napisał:
"o ja pier... ktoś był szybszy ode mnie i zarejestrował się na SOFTSTUDIO, więc ja nie mogę już wejść pod tym nickiem
jeszcze nie wiem jak się będę nazywał na forum ale musze się nad tym zastanowić. "
Dla uczestników tego forum będziesz się nazywał DUPEK !!!
Tak jak nazywasz swoich (byłych) klientów !!!
Wszyscy możecie zobaczyć jak jedna "firma" z Krakowa mówi o KLIENTACH:
http://www.filmowiec.pl/html/forum3/dow ... 1058218152

sobota, 17 kwietnia 2004, 20:26
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Ten palant to rzeczywiście upierdliwy dupek!!! Nie umiał zainstalować karty w kompie. To chyba jakiś hydraulik co filmuje za żarcie i wódę i nic nie kuma.
Moja Cierpliwość też ma swoje granice.

sobota, 17 kwietnia 2004, 21:00
Bywalec
Bywalec

Ten palant to rzeczywiście upierdliwy dupek!!! Nie umiał zainstalować karty w kompie. To chyba jakiś hydraulik co filmuje za żarcie i wódę i nic nie kuma.
Moja Cierpliwość też ma swoje granice.

sobota, 17 kwietnia 2004, 21:02
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
to jest o słynnej firmie z tradycjami w kiwaniu klientóe...
http://www.filmowiec.pl/html/forum3/vie ... 1081680733

sobota, 17 kwietnia 2004, 22:18
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post oszust cd
Facet robi mi darmową reklame i coraz bardziej się kompromituje.
Zawsze byłem ciekaw do czego może posunąć się konkurencja, ale nie sądziłem że jest aż tak z nią źle. No cóż rozumiem sprzedaż spada więcwszystkie chwyty dozwolone.
Przypominam iż moje posty podpisane są przez SOFTSTUDIO same literki bez cyferek. Komentarz do całej tej checy na oficjalnej stronie http://www.softstudio.z.pl

pozdrawiam

Piotr Stępień

niedziela, 18 kwietnia 2004, 00:46
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
i o tym wiem.
O tym wiem,
ze jestem dupkiem..."

na na na na na na.... :)

poniedziałek, 19 kwietnia 2004, 12:11
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post oszust cd
To informacja z naszej strony http://www.softstudio.z.pl

Uwaga! Uwaga! Konkurencja (jaka to każdy się domyśla) nie daje nam spokoju i stosuje bardzo prymitywne metody aby tylko zaszkodzić nam i naszym klientom. Na forum Swiat Obrazu , gdzie czasami udzielamy porad użytkownikom pojawił się osobnik (zarejestrował się nawet 15 kwietnia) podający się za szefa firmy Softstudio. Osobnik ten używa mojego nazwiska i wypisuje bezsensowne bzdury.
W związku z tym informujemy iż od dzisiaj wszystkie nasze wypowiedzi na tym forum będą podpisywane SOFTSTUDIO (duże litery bez żadnych dodatków) - już dzisiaj rejestrujemy się pod tą nazwą. Wszystkie inne wypowiedzi na tym forum podszywające się pod naszą firme radzimy ignorować.
Pozdrawiamy konkurencje i życzymy aby swoją energie wykorzystywała do zapewnienia swoim klientom przyzwoitego poziomu usług.
Z ostatniej chwili: To już naprawde przesada facet zarejestrował się na S0FTSTUDI0 UWAGA zamiast litery O jest cyfra 0 ! (tak samo Ekspert Studio i i inne)

p.s. stwierdziłem iż nie nie ma sensu się rozpisywać , na każdą zaczepke tego osobnika będe odpowiadał wysłaniem tej wiadomości.
Może administrator wreszcie coś z tym zrobi. A może już naprawde nie warto zaglądać na poskojęzyczne forum dyskusyjne o tematyce video???

poniedziałek, 19 kwietnia 2004, 12:27
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post ha ha ha dobre
A tak szczerze mówiąc to jeszcze niespotkałem firmy komputerowej która by mi za pierwszym razem poskładała kompa pod wideo!!! uczyć się trzeba i nie tylko robić komputery pod gry!!!

niedziela, 25 lipca 2004, 23:50
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Współczuje to przyjedź Pan do nas. Mamy gotowe zestawy robione pod montaż wideo i sprawdzone prze wielu użytkowników.
A tak nawiasem mówiąc odgrzewanie wątku który w 50% składa się z anonimów i podszywaczy jest po prostu niesmaczne. Może "administrator" by coś zrobił z tym problemem, a może to przerasta jego mozliwości ?

poniedziałek, 26 lipca 2004, 09:16
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 9 ]