Teraz jest piątek, 15 listopada 2019, 20:39

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
 Klopoty z Pinnacle Studio 9 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Klopoty z Pinnacle Studio 9
Aktualnie posiadam wersje 9.4.2 Pinnacle Studio, na biezaco uaktualniam ten program. Niestety prawie zawsze sa jakies niedociagniecia, niektore funkcje przestaja dzialac po upgrade. Mam takze problem z duzymi projektami (tzn. duzo przejsc miedzy cieciami i duzo podkladow muzycznych), byc moze jest to wina slabego sprzetu (Athlon 2000+, RAM 512MB, WDC 160GB 7200). Chcialbym sie dowiedziec czy Wy tez macie jakies problemy z tym programem.
Drugie moje pytanie dotyczy sie wlasnie duzych projektow. Czy bedzie pogorszona jakosc jesli z projektu zrobie najpierw mpg zgodnego z jakoscia DVD a pozniej dopiero po dalszym montazu przetworze ten film na DVD? (Chce to zrobic w celu unikniecia zawieszania sie PS przy wiekszych projektach) Moim zdaniem nie powinno miec to wplywu na koncowa jakosc DVD. Prosze o komentarze i uwagi, z gory dziekuje.

wtorek, 3 maja 2005, 21:48
Stały bywalec
Stały bywalec

Post To samo
witam ja niewiele ci pomoge bo mam te same problemy co ty i prawie taka sama konfiguracje kompa dysk 120GB.

U mnie tez przy tworzeniu glownie DVD lub studio sie zwiesic ale nie zawsze napewno jest bardziej stabilna wersja 9.4.2 od wczesniejszych jesli chodzi o DVD. Jesli chodzi o kompresje do mpg to ja bym polecal taki material skompresowac do avi i ustawic kodek taki sam jak orginal przechwycony z tym samym dzwiekiem w tedy on przetwarza tylko przejscia i inne dodatkia film tylko zgrywa bez kompresi i wtedy zachowujesz jakosc filmu a potem taki plik avi wrzucasz albo do DVD Workshop albo creator lub jeszcze do Nero VisionExpress, ja polecam Ulead Workshop

środa, 4 maja 2005, 18:42
Bywalec
Bywalec

Zwiekszylem RAM z 512MB do 1GB - Pinnacle Studio dziala lepiej przy tym samym duzym projekcie. Mozna powoli cos zrobic lecz program nadal sie wiesza tylko rzadziej.

sobota, 7 maja 2005, 13:32
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec
Post Re: Klopoty z Pinnacle Studio 9
wmaciek napisał(a):
Drugie moje pytanie dotyczy sie wlasnie duzych projektow. Czy bedzie pogorszona jakosc jesli z projektu zrobie najpierw mpg zgodnego z jakoscia DVD a pozniej dopiero po dalszym montazu przetworze ten film na DVD? (Chce to zrobic w celu unikniecia zawieszania sie PS przy wiekszych projektach) Moim zdaniem nie powinno miec to wplywu na koncowa jakosc DVD. Prosze o komentarze i uwagi, z gory dziekuje.

Nie będzie. Sam tak robie dokładnie z tych samych powodów (obaw) co ty. I jest OK.

środa, 11 maja 2005, 09:03
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ]