Teraz jest niedziela, 8 grudnia 2019, 20:08

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ] 
 Do Pana Bogusława Spały 
Autor Wiadomość
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Post Do Pana Bogusława Spały
Witam!
Panie Bogdanie jak rozmawiam z kolegami poznanymi na forum to kazdy ma takie pytanie...czy warto zostac przy ediusie i jestem zalamany bo kazdy chce uciec od niego a to dlatego ze:
pyt 1
Kiedy bedzie Hoolywood FX pod Ediusa?
pyt 2
Kiedy bedzie i czy wogole bedzie Xplode 5.0 Pro?
Prosze wybaczyc co powiem ale: cytuje"Panie Bogdanie obiecanki cacanki a koledzy sie wqrwiaja"
Przepraszam za niecenzuralne slowa :)
Pozdrawiam serdecznie Pana i wszystkich forumowiczów...
ps.Niech MOC BEDZIE Z EDIUSEM :)

piątek, 10 lutego 2006, 15:26
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Kiedy beda nowe filtry, bo konkurencja bije ediusa na leb........

piątek, 10 lutego 2006, 15:43
Stały bywalec
Stały bywalec

Normalnie jestem pod wrażeniem !! . W końcu ktoś z jajami podjoł temat tabu, jakim jest brak pluginów i tzw. suuportu do Ediusa.Teraz jestem po weselu i jestem b. słaby i śpiący , ale w ramach luzu napisze coś nieco , bo ten temat już się kształtuje od roku, żegnamy EDIUSA .

niedziela, 12 lutego 2006, 04:29
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Post re...
Witam, te pytania należałoby raczej skierować do firmy Canopus, albo do generalnego dystrybutora w polsce, czyli firmy BEiKS. Ja, jako zwykły użytkownik tego programu myślę, że dostepność filtrów i efektów nie jest wcale taka zła. To, że np. HFX nie działa z ediusem wcale mi nie przeszkadza ponieważ są inne pluginy mające olbrzymie możliwości, wspomnę chociażby BORISa FX v.8.02 do którego istnieje całe "stado" dodatkowych wtyczek, jak np. Sapphire ! Projekt pod nazwą EDIUS jest ciągle rozwijany i myślę, że w kolejnych odsłonach tego programu jeszcze nie jedno zobaczymy. Uważam, że jak na tak młodziutki program do edycji ( 2 lata na rynku ! ) to i tak Canopus osiągnął naprawdę wiele.
W swojej pracy jak wiele innych osób korzystam z kilku programów, gdyż nie ma jednego na którym można by zrobić wszystko....

----------------------------------
Adobe Afer Effects 6.5, BorisFX 8.02, Boris RED, Boris Title Toolkit, Edius 3.61, Inscriber TM 5, Imaginate 2.0, GenArts Sapphire, Digital Anarchy, Tinder Box, Xplode 4.04 PRO, Zaxwerks.

niedziela, 12 lutego 2006, 09:05
Stary wyjadacz
Stary wyjadacz

Myslalem po prostu ze Pan jako osoba ktora handluje w/w oprogramowaniem wie wiecej od nas.POzdrawiam

poniedziałek, 13 lutego 2006, 13:42
Stały bywalec
Stały bywalec

No i fajnie ....... jest fotomich i vision do tematu. Jak nie ma nas więcej to pewnie canopus stwierdzi że dwoje ludzi jest obłąkanych i po co zaprzątać sobie głowę.
Ja dziś pożegnałem EDIUSA z szacunkiem , i rozpoczołem pracę narazie na trialu Adobe Premiere 2.0 . Jak narazie support jest olbrzmii.No i chodzi HFX .!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

[ Dodano: Wto Lut 21, 2006 11:20 pm ]
No hejka Chłopaki....
Pracuję już drugi tydzień na APPRO2.0 i nadal twiedzę że Edius jset programem ponad pokoleniowym , jedynym w swoim rodzaju, osobiście enigne programu mogło by już zostać..
Chciałem się zatem zapytać pana Bogdana : czy może ktoś tam jakikolwiek człowieczek przewiduje współpracę Ediusa z HollywodemFX ........ Czy jest jakikolwiek cień nadziejii że HFX zacznie współpracować z Ediusem.????????????????????

pozdrawiam.
P.S. Targi dają mi opowiedź ????!!!!

niedziela, 19 lutego 2006, 02:06
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 6 ]