Teraz jest środa, 19 grudnia 2018, 04:18

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
 Premiere 1.5 pro - czy naprawde taki zly? 
Autor Wiadomość
Stały bywalec
Stały bywalec

Post Premiere 1.5 pro - czy naprawde taki zly?
Otoz poznaje wlasnie ten sofcik i mam zamiar go kupic. Jednak od czasu do czasu ukazuje sie takieposty przeciwko niemu ze zastanawiam sie czy dobrze robie probojac poznac wlasnie ten prograM. a MOZE LEPIEJ JEDNAK POZNAC CO INNEGO? - NP AVIDA. Czy premiere to naprawde taki zly program czy tylko bardzo zaawansowanych urzytkownikow montazowych moze zawiesc.

Chodzi mi o to ze chce sie nauczyc porzadnego programu, zeby w przyszlosci -kto wie?!?! wykorzystac swoje umiejetnosci w np. jakis produkcjach profesjonalnych, tv, a nie tylko swoich domowych obrobkach video.

Wiem ze juz wiele napisano o tym ale napewno jeszcze nie raz padnie taki paskudny post na ten wlasnie temat. Moze ktos zechce jeszcze cos dopisac?

Dzieki i -------- nie denerwujcie sie czytajac go ---- szkoda klawiatury!!!!http://forum.swiatobrazu.pl/dv/images/smiles/icon_mrgreen.gif
Mr. Green

poniedziałek, 27 lutego 2006, 13:51
Aktywny bywalec
Aktywny bywalec

Niepochlebne opinie na temat AP pochodzą najczęściej od użytkowników np. Ediusa. Ja z AP jestem bardzo zadowolony, choć jak wszystko posiada drobne wady. Jeżeli chodzi o naukę profesjonalnego progsu to nie ta bajka ale polecam zacząć od Adobka bo możliwości ma naprawdę duże a i obsługa po wprawie jest przyjemna.

Pozdrawiam

poniedziałek, 27 lutego 2006, 14:35
Bywalec
Bywalec

Owszem do prac nalezy uzyc najlepszych narzedzi ale wszystko zalezy od ciesli jaki bedzie efekt koncowy.
Generalnie sa obozy uzytkownikow roznych programów. Mysle ze oba te programy maja swoje zalety i wady. Jak dla mnie najbardziej licza sie umiejetnosci i pomyslowosc Jako montarzysta jestes artysta w swojej dziedzinie A jak wiadomo Kazdy dobry artysta musi posiadac talent. Wiec bardziej skup sie na swojej wyobrazni stworz cos w myslach a pozniej szukaj sposobu jak i czym to zrobic. Wiadomo ze im lepsze narzedzie tym wieksze mozliwosci. tym wiecej bedziesz potrafił z danym progranmem im dłuzej bedziesz na nim pracował. Neograniczona jest wyobraznia ktora mozna probowac urzeczywistnic chodzby nawet Adobe premier Jezli nie dasz rady to szuka sie innego sposobu.
Jezeli posiedzisz juz nad ktoryms z tych programow zobaczysz ze prace nie koncza sie tylko na tych programach trzeba korzystac z rozneych aplikacji, Trzeba szukac roziwazan i sposobów twoich wizji.

Pozdrawiam

poniedziałek, 27 lutego 2006, 15:55
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ]