Teraz jest piątek, 20 lipca 2018, 18:44

Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ] 
 Jak dokończyć nagranie dvd z zabezpieczeniem w Encore??? 
Autor Wiadomość
Bywalec
Bywalec

Post Jak dokończyć nagranie dvd z zabezpieczeniem w Encore???
Witam. Mam 2 problemu w Adobe encore 1.5

1. W sprawdzaniu projektu wyskakuje mi bląd "Trims and/or chapters adjusted" - cóż to takiego? jak się tego pozbyć i czy trzeba się tego pozbywać czy płytka i tak bęzdie działać ok?:)

2. Nagrałam płytę dvd przez build dvd/make dvd disc (mam zaznaczone w ustawieniach zabezpieczenie płyty "no copies are allowed" CSS - on, Macrovision - Type I) i nagrywam płytę dvd i sprawdzam czy można zrobić z niej kopię - i okazuje się że bez problemu, po prostu wystarczy skopiować. Cóż ja mam z tym począć? jak mogę zabezpieczyć tę płytę?
Błagam o pomoc.

Początkująca użytkowniczka Encore:)

PS. Nie proszę o komentarze w stylu "a po co zabezpieczać? każde zabezpieczenie da się zdjać" lub "jak chcesz żeby nikt nie skopiował to nikomu nie dawaj płyty HYHY",
ponieważ,
NIE każdy potrafić złamać zabezpieczenie.
NIE wszystkim zależy, aby ukraść czyjąś pracę, więc nawet się nie będą starać.
MAM życzenie - jeśli ktoś będzie chciał ukraść moją pracę - niech się troszkę zmęczy.

Pozdrawiam podzielających mą opinię :)

[ Dodano: 2006-12-02, 17:18 ]
Słuchajcie. I chyba nic z tego. wyczytałam, że aby użyć zabezpieczeń dostępnych w encore należy przegrać calość na (DLT) - digital linear tape. i dopiero kopie robione z takiej kasety będą zabezpieczone.

Jednak doczytałam także że można to nagrać na dvd i wtedy z tej plytki dvd dostarczonej przeze mnie "jakaś firma" zrobi kopie.
Jeśli zakupię jakiś streamer DLT (bo tylko taki format widnieje w instrukcji Encore - potrzebuję 10 GB) to czy będę w stanie dokończyć proces produkcji płyty dvd z zabezpieczeniem?
czy dalsza część produkcji to tylko tłoczenie?
a może istnieje inny sposób?

AMD Athlon 64 X2 4400+, Microstar K8N Neo4-FI, PDP Patriot LLK 2 x 1GB, Matrox Parhelia APV 128MB DDR BOX, 2x Seagate 300 GB Barracuda SATAII, Chieftec BA-01B-B-B, Tagan 580W - U15, LG SuperMulti DVD+/-RW GSA-H20L LightScribe, Windows XP Pro

sobota, 2 grudnia 2006, 05:13
Stwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1 ]