24 kwietnia 2010, 11:48
Autor: Maria Koryciarz
czytano: 6100 razy

FotoGeA.com bezpłatny miesięcznik o fotografowaniu i podróżach

FotoGeA.com bezpłatny miesięcznik o fotografowaniu i podróżach

Już jest do pobrania z sieci pierwszy numer bezpłatnego miesięcznika FotoGeA.com, który jest skierowany do miłośników podróżowania i amatorów fotografowania.

Po zarejestrowaniu się na stronie: FotoGeA.com  prenumeratorzy, co miesiąc będą otrzymywać informację z linkiem do pobrania nowego numeru miesięcznika FotoGeA.com (plik PDF).

miesięcznik fotografia podróże

Magazyn FotoGeA.com


Aparat jest nieodłącznym towarzyszem współczesnych podróżników. Rejestrowane są na nim  ważne dla nich chwile i  miejsca, które ich poruszyły. Redakcja miesięcznika o fotografowaniu i podróżach FotoGeA.com pomaga Czytelnikom w nowym podejściu do fotografii podróżniczej. Dzięki zawartym informacjom i poradom łatwiej uniknie się rozczarowań, które są zmorą wielu osób: dlaczego zdjęcia oglądane po powrocie do domu wyglądają jakby inaczej, już nie porywają i nie powodują emocji. Twórcy miesięcznika są pewni, że po jego lekturze i obejrzeniu kilkuset zawartych w nim zdjęć prace Czytelników będą ciekawsze, lepsze i co najważniejsze na zawsze pozostanie w nich nastrój widzianej i przeżytej niezwykłej chwili.


miesięcznik fotografia podróże

Magazyn FotoGeA.com


Autorzy poszczególnych artykułów w pierwszym numerze przekazują swoje doświadczenia i spostrzeżenia na temat fotografowania i podróżowania w różnych częściach świata. Nie brakuje także praktycznych uwag i porad. Miesięcznik jest przygotowywany przez zespół osób pracujących niegdyś między innymi przy takich magazynach jak National Geographic, Podróże i Poznaj Świat. Dzięki temu powstało czasopismo nowe i ciekawe, warte przeczytania przez każdego fotoamatora i miłośnika podróżowania.

Pierwszy numer to ok. 140 stron i zawiera m.in.:
•    bogato ilustrowane reportaże z podróży przez Afrykę oraz Meksyk wraz z informacjami jak fotografować w Afryce i Ameryce Południowej
•    inspirującą i czarno-białą wyprawę do fabrycznej Rudy Śląskiej
•    podpowiedź miejsca na wiosenny plener czyli wyprawa w Beskid Niski
•    przegląd nowości sprzętowych i książkowych
•    felieton o własnej drodze do fotografii
•    praktyczne porady np. jaki obiektyw wybrać do swojej pierwszej lustrzanki i co zabrać na plener w Beskid Niski i do Meksyku.
•    W rubryce FotoForum przedstawione są zdjęcia kilku debiutantów, a numer zamyka wywiad oraz przedstawienie sylwetki mistrza fotografii podróżniczej  - Marka Wachsbergera.

 

miesięcznik fotografia podróże

Magazyn FotoGeA.com

miesięcznik fotografia podróże

Magazyn FotoGeA.com


Aby otrzymać mailem link, z którego można bezpłatnie pobrać swój egzemplarz miesięcznika FotoGea w formie elektronicznej (plik PDF) wystarczy, wypełnić prosty formularz na stronie i kliknąć przycisk “Wyślij".

Magazyn FotoGeA.com jest przygotowywany formacie PDF, do jego przeglądania niezbędny jest darmowe oprogramowanie Adobe Reader.

Pod adresem www.fotogea.com działa redakcyjny blog. Redaktorem naczelnym miesięcznika jest Marek Waśkiel – fotograf i dziennikarz, zawodowo związany w przeszłości m.in. z magazynami Podróże i Poznaj Świat.

 www.swiatobrazu.pl