Fotograf, artysta, buntownik czy narkoman? Dash Snow

Fotograf, artysta, buntownik czy narkoman? Dash Snow

Fotograf Dash Snow zmarł tragicznie w lipcu 2009 roku. Jego zdjęcia pasują do odwiecznej dyskusji o tym, czy przedwczesna śmierć powoduje, że artysta staje się bardziej sławny?
Fotograf, artysta Dash Snow urodził się w 1981 roku. Uciekł z domu gdy miał 13 lub 14 lat, a zdjęcia zaczął robić – jak sam mówił – żeby zapisać jakoś miejsca, w których bywał, a których na drugi dzień zazwyczaj już nie pamiętał. 13 lat (od chwili ucieczki z domu aż do śmierci w wieku 27 lat) spędził na ulicy, popadając w narkomanię, uprawiając przypadkowy seks, malując graffiti, a przede wszystkim robiąc zdjęcia. Taka jest przynajmniej legenda na temat jego życia, bo po śmierci artysty wiele uwagi poświęcono niejasnościom w jego życiu.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem