Dziewczynka z aparatem, czyli wschodząca gwiazda fotografii dzikiej przyrody

Dziewczynka z aparatem, czyli wschodząca gwiazda fotografii dzikiej przyrody

Ashleigh Scully prawdopodobnie nie zdaje sobie jeszcze w pełni sprawy ze swojego twórczego potencjału, jednak środowisko fotografów dzikiej przyrody już okrzyknęło ją cudownym dzieckiem. Za pomocą swoich zdjęć Scully potrafi wzbudzić emocje u widza i skłonić go do zachwytu nad dziką przyrodą.


Wśród uznanych, znakomitych fotografów dzikiej przyrody, którzy zwrócili uwagę na Ashleigh Scully, jest fotograf Henry Holdsworth z Jackson Hole.
 

Fotograf Henry Holdsworth o Ashleigh Scully

 
"Zacząłem fotografować z Ashleigh, gdy miała około 10 lat, i zawsze byłem pod wrażeniem jej pasji i zainteresowania dziką przyrodą. Okazywała niezwykłą cierpliwość i to w tak młodym wieku, potrafiła czekać na właściwy moment, aby wykonać ujęcia. Jestem pewien, że nie miałem nawet części takiej cierpliwości, kiedy byłem w jej wieku".
 
Podczas gdy Ashleigh Scully ma "wizję dobrych, czystych kompozycji" i tworzy niezapomniane portrety charyzmatycznej dużej fauny, Holdsworth mówi, że ma talent do komunikowania się z duchami mniejszych zwierząt, w tym lisów i sów. "Nazywam ją moim "zaklinaczem sów", ponieważ sowy zawsze wydają się znajdować nas, gdy jest ze mną" - dodaje fotograf.
 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem