Fotograf i prawa autorskie - jak je chronić i egzekwować - film szkoleniowy

Fotograf i prawa autorskie - jak je chronić i egzekwować - film szkoleniowy

Fotografia to dla większości Czytelników hobby. Ale prawie każdy, kto zdobył pewne umiejętności prędzej czy później zostanie za nie wynagrodzony – i mowa tu o wynagrodzeniu w formie materialnej. Co jednak robić, gdy inni wykorzystują naszą pracę bez naszego zezwolenia? Jak się bronić i odzyskać należne wynagrodzenie? Wykład, który prezentujemy, opracowany wspólnie z kancelaria Robert Solga i wspólnicy pozwala uzyskać odpowiedzi na te pytania.


Oglądając film dowiesz się jakie prawa przysługują autorom zdjęć oraz w jaki sposób skutecznie egzekwować przestrzeganie prawa autorskiego przez podmioty trzecie. Odbiorca pozna sposoby kształtowania stosunków umownych w sposób zapewniający maksymalną ochronę. W filmie zaprezentowano również wybrane orzecznictwo odnoszące się do konkretnych przypadków naruszeń prawa. Uczestnicy dowiedzą się, jakie konsekwencje grożą osobom naruszającym prawa osób trzecich oraz jak postępować, aby w przypadku stwierdzenia naruszenia praw, próbować doprowadzić do wypłaty wynagrodzenia, bez konieczności prowadzenia postępowania procesowego.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem