Fotograf i wielki fan serialu Gra o tron z okazji finałowego sezonu prezentuje cykl zdjęć

Fotograf i wielki fan serialu Gra o tron z okazji finałowego sezonu prezentuje cykl zdjęć

Kilian Schönberger, mistrz krajobrazu, niemiecki fotograf dotknięty daltonizmem, bardzo dobrze znany Czytelnikom SwiatObrazu.pl, jest wielkim fanem serialu Gra o Tron. Z okazji premiery ósmego finałowego sezonu Gry o Tron wykonał cykl zdjęć zatytułowanych: „Zima nadchodzi”. Fotografie powstały w ciemnych lasach i pasmach górskich środkowej Europy.


"Historia George'a R. R. Martina i wspaniała realizacja serialu telewizyjnego były niewyczerpanym źródłem inspiracji dla moich zdjęć. Wraz z lokalnymi bajkami i legendami, opowieści te ożywiły moje krajobrazy" - mówi Kilian Schönberger. Od starożytnych zamków na wzgórzach po wypełnione mgłą lasy, zdjęcia Schönbergera wizualizują opustoszałe ziemie, na których prawie nikt nie przeżył bitwy między zmarłymi a żywymi. Pokryte śniegiem drzewa są przekształcane w armię Białych Pieszych, a chmury mgły reprezentują rosnącą Armię Umarłych. Schönberger dodaje: "Umarli stali się władcami ziemi. Życie zgasło prawie wszędzie."


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem