Fotograf jesienny z aparatem Olympus OM-D E-M10

Fotograf jesienny z aparatem Olympus OM-D E-M10

Przełom listopada i grudnia w Krakowie daje się we znaki chyba wszystkim. Duża wilgotność, chłód, wszędobylski smog przeszkadza nie tylko biegającym (coraz częściej w maskach) wokół Plant ale też poszukiwaczom ciekawych kadrów. Na dokładkę brak światła powoduje, że często nasze fotograficzne zapędy ulegają aż do wiosny znacznemu ograniczeniu. Bo jak tu ochoczo wyjść w plener i łapać „decydujący moment”, gdy wstając rano i patrząc za okno (na termometrze -3 stopnie Celsjusza) widzimy ledwo majaczącą fasadę kamienicy odległej od nas o 30 metrów?


Walczę z tym, umawiam się na spontaniczną sesję, wychodzę na miasto podbudowany dwiema mocnymi kawami, ale rzeczywistość szybko ściąga mnie do parteru – w ciepłym mieszkaniu bateria optymistycznie "w połowie pełna" na mroziku błyskawicznie zmienia zdanie na "w połowie pustą". Gdzie jest ładowarka??? HIC! Ostatnio używałem jej w biurze i pewnie tam została… Wydawać by się mogło, że z takiego dnia to już nic nie będzie. I już nigdy (no może do lutego) żadnego zdjęcia nie zrobię…


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem