Fotografia pomaga odnaleźć wewnętrzny spokój

Fotografia pomaga odnaleźć wewnętrzny spokój

Sztuka - w tym także oczywiście fotografia - pomaga przetrwać trudne chwile w życiu. Brytyjski fotograf David Dixon postanowił porozmawiać o tym z kolegą po fachu Simonem Turnbullem, któremu fotografia przyrodnicza pomogła poradzić sobie w trudnym okresie.


Fotograf odnalazł spokój dzięki swojej pasji

Pewnego dnia żona Simona Turnbulla odkryła u siebie mały guzek, który okazał się być nowotworem. Mieli wtedy małe dzieci (pół i 2,5 roku), a informacja ta spadła na nich gwałtownie i spowodowała ogromny szok. Rozpoczął się dla nich trudny czas radzenia sobie z zaistniałą sytuacją. Dla fotografa było to niezwykle przytłaczające, lecz gdy ktoś zapytał go o to, jak się czuje i jak radzi sobie z tym wszystkim, odpowiadał tylko, że nic mu nie jest i wszystko jest w porządku. Simon Turnbull obawiał się, że jeśli przyzna się do swoich uczuć, będzie bardzo samolubny. Uważał, że nie ma prawa narzekać czy czuć się przytłoczony, gdyż to jego żona przechodziła przez prawdziwe piekło.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem