Fotograf Piotr Stokłosa jest autorem zdjęć do kalendarza Ambasady RP w Paryżu

Fotograf Piotr Stokłosa jest autorem zdjęć do kalendarza Ambasady RP w Paryżu

Kalendarz 2014 jest wynikiem artystycznej współpracy Tomasza Orłowskiego, ambasadora Polski w Paryżu, jego żony Aleksandry Orłowskiej i fotografa Piotra Stokłosy. W tym roku do projektu dołączyła marka Dr Irena Eris. Za stylizacje odpowiadała jedna z najlepszych polskich stylistek, Agnieszka Ścibior. Dodatkowo fotograf podjął współpracę z Anną Szczęsną i Ulą Wasielewską - kreatywnym duetem WITALIS który odpowiadał za realizacje scenografii.


"Wraz z resztą ekipy, połączyliśmy siły, aby stworzyć ten wyjątkowy kalendarz wspierający polską modę. Kalendarz jest wydawany jako ekskluzywna edycja 1000 egzemplarzy, jako osobisty prezent noworoczny Ambasadora RP we Francji. Zostaną przekazane partnerom Ambasady - wysokiej rangi urzędnikom francuskiej administracji rządowej, przedstawicielom najważniejszych instytucji kultury, a także szefom misji dyplomatycznych akredytowanych we Francji. Zjawiskowe piękno, którego Dr Irena Eris jest synonimem ukazano w imponujących wnętrzach Hôtel de Monaco, rezydencji naszego Ambasadora. Warte podkreślenia jest, że Dr Irena Eris jest jedyną polską marką, którą wiąże z Francją przynależność do prestiżowego stowarzyszenia Comité Colbert, zrzeszającego m.in. Dior, Chanel czy Louis Vuitton. 

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem