7 czerwca 2016, 17:30
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 4209 razy

Fotograf ślubny jasnowidzem?

Fotograf ślubny jasnowidzem?

Fotograf ślubny, który na swoim koncie ma już ponad sto fotografowanych ślubów został zapytany: czy wydarzenia na weselu mogą świadczyć o tym, że małżeństwo skończy się wkrótce rozwodem? Po głębokiej analizie swoich zleceń podał trzy sytuacje, które mogą świadczyć o tym, że ślubowana miłość nie przetrwa próby czasu.

[kn_free]

 

 

1. Tort

Wspólne krojenie tortu przez młodą parą jest integralną częścią większości wesel. Gdy pierwszy kawałek tortu, którym częstują się młodzi jest dosłownie "rozmazywany" na twarzy świeżo upieczonego małżonka, daje to obraz szacunku, jakim się wzajemnie darzą. To nie wróży nic dobrego.

2. Stres

Czasami adrenalina i dobre samopoczucie w dniu ślubu nie są wystarczające dla niektórych par, żeby grać w jednej drużynie. Gdy podczas ślubu dochodzi nawet do drobnych nieporozumień, rzadko jestem zapraszamy nawet na sfotografowanie chrzcin.

3.  Kontrola

Bridezille to określenie sytuacji, w której panna młoda na pół staje się godzillą  przekonaną, że nad wszystkim można zapanować. Nadmierna kontrola, która pojawia się na ślubie często zostaje na całe życie,  małżeństwo natomiast rzadziej.
 
Oczywiście przemyślenia fotografa radzimy potraktować z przymrużeniem oka - w końcu nie orzeka on rozwodów w sądzie rodzinnym, a 100 ślubów to jest nie jest bardzo reprezentatywna próbka. Sami z pewnością możecie też podać wiele innych zachowań, które źle wróżą przyszłości związku.
 
[kn_advert]
 
Prezentujemy klika ujęć, na których uchwycono moment krojenia tortu, wyróżnionych przez Wedding Photojournalist Association.
 
Fot. Anna Rowland 
 
Fot. Philippe Wiget
 
Fot. Emin Kuliyev
 
Fot. Andrea Bibeault
 
Fot. Karen Bridges
 
Fot. Eva Russo
 
Fot. Abram Eric Landes
 
 
Fot. Courtney Potter
 
Fot.  Cristiano Ostinelli
 
Fot. Victor Vertsner
 
 

 www.swiatobrazu.pl