Fotograf ślubny na liście 10 zbędnych rzeczy podczas ślubu według magazynu Vogue

Fotograf ślubny na liście 10 zbędnych rzeczy podczas ślubu według magazynu Vogue

Magazyn Vogue opublikował niedawno listę 10 rzeczy, bez których spokojnie może się odbyć nowoczesne wesele. Do obrączek, pierwszego tańca czy karmienia się przez nowożeńców pierwszym kawałkiem tortu Vogue dołożył profesjonalnych fotografów ślubnych, uznając, iż ślub jest historią o "prawdziwej miłości", a fotograf ślubny "ją umniejsza".


W artykule na łamach magazynu Vogue autor przekonuje nas, że w dawnych czasach, czyli tych przed erą Facebooka czy Instagrama (czytaj fotografowania telefonem) album ze zdjęciami ślubnymi oprawiony w skórę był jedynym dowodem na to, że cała sprawa miała miejsce. Nawet gdy zaliczamy się do osób, choć to podobno mało prawdopodobne, które nie korzystają z mediów społecznościowych, lepiej pozwolić fotografować gościom, dzięki czemu uzyskamy "prawdziwe" i "szczere" ujęcia. Autor artykułu podkreśla, że profesjonalny fotograf ślubny jest częścią przestarzałej, staromodnej i niepotrzebnej tradycji.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem