23 sierpnia 2021, 15:39
Autor: Redakcja SwiatObrazu.pl
czytano: 1380 razy

Fotograf wpadł do basenu w trakcie ceremonii

Fotograf wpadł do basenu w trakcie ceremonii

Ponieważ mamy wakacje, to teraz trochę mniej serio - Bohaterem jednego z wydarzeń, które zapamiętają na dłużej uczestnicy jednego z wesel będzie fotograf ślubny, który niechcący stał się atrakcją podczas uroczystości. Z pewnością nie w taki sposób, w jaki by sobie życzył, ponieważ w trakcie wykonywania swojej pracy… wpadł do basenu.

Fotografia ślubna bywa niebezpieczna

Firma Aperina Studios mająca siedzibę w Kalifornii obsługiwała wystawne wesele utrzymane w indyjskim obrządku. Podczas rejestrowania końca ceremonii ślubnej, jeden z członków ekipy cofając się przed parą młodą, nie zauważył basenu i przypadkowo znalazł się w wodzie. Upadek został uchwycony przez jednego z gości weselnych znajdujących się po drugiej stronie basenu. 

Ekipa realizująca ujęcia chciała zarejestrować moment obrzucenia świeżo upieczonej Pary Młodej. Wszyscy tak się zaaferowali akcją, że jeden z filmowców cofając się nie zorientował się, że posadzka kończy się, a zaczyna basen. Jeden z realizatorów wideo nagrywał w zwolnionym tempie 120 kl./s moment, gdy Para Młoda jest obsypywana płatkami kwiatów. Jednakże zamiast ujęcia ukazującego ich zachwyt atrakcją, udało się zarejestrować ich zaskoczenie i zaniepokojenie o los wpadającego do basenu filmowca… i sprzętu.
 
 
@aperina

Oh no. At least he saved the camera…! #weddingfail #weddingfails #wedding #indianwedding #fyp #weddingfall #pool #poolparty @_edward_st

♬ original sound - Aperina Studios
 
Na szczęście dla członka ekipy miał on na tyle dobry refleks, a basen był na tyle płytki, że udało się uratować sprzęt, który wyszedł z tej sytuacji zupełnie bez szwanku. Co ważniejsze wraz z uratowaniem kamery udało się uratować zgromadzony wcześniej materiał. 
 
Firma realizującą zdjęcia przyznaje, że ta sytuacja ją zawstydziła, ale na szczęście para podeszła do sytuacji z uśmiechem, ciesząc się, że ostatecznie nikomu nic się nie stało. Rodzina Pary Młodej pomogła wysuszyć się pechowemu fotografowi i wszystko zakończyło się dobrze. 
 
Aperina Studios udostępniło film z zajścia na TikToku, gdzie obraz stał się viralem. Do tej pory ma kilka milionów wyświetleń. 


www.swiatobrazu.pl