Fotograf wykorzystuje Photoshopa, aby pokazać całe wydarzenie sportowe na jednym zdjęciu

Fotograf wykorzystuje Photoshopa, aby pokazać całe wydarzenie sportowe na jednym zdjęciu

Fotograf Pelle Cass dokumentuje fale ruchu, pojawiające się na imprezach sportowych, a efekt jego pracy możemy podziwiać w wyjątkowej serii mistrzowsko edytowanych w Photoshopie zdjęć zatytułowanych "Crowded Fields." Artysta z Bostonu uczestniczy w lokalnych zawodach uniwersyteckich i wykonuje tysiące zdjęć w ciągu godziny lub dwóch. Następnie spędza kolejne dziesiątki godzin na edycji fotografii, by osiągnąć ostateczną kompozycję.


Chociaż obrazy cyfrowe tworzone przez fotografa opierają się przede wszystkim na pracy w cyfrowej ciemni, mając czasami nawet ponad pięćset warstw w Photoshopie, Cass zapewnia, że ​​każdy obiekt pozostaje w miejscu i położeniu, w którym się znajdował w momencie wykonania zdjęcia. Jego kompozycyjny wysiłek polega na zrozumieniu i przekazaniu wizualnej opowieści, która rozgrywa się w trakcie wydarzenia sportowego.

Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem