Bogata rodzina chce wynająć fotografa podróżnego za 100 000 USD rocznie

Bogata rodzina chce wynająć fotografa podróżnego za 100 000 USD rocznie

Jeżeli uwielbiasz fotografować i podróżować, to pewna zamożna rodzina z Wielkiej Brytanii ma dla Ciebie propozycję nie do odrzucenia. Zamierza ona zatrudnić fotografa lub fotografkę, który będzie podróżował z nią po całym świecie i uwieczniał chwile z jej życia. W ramach wynagrodzenia autor lub autorka zdjęć otrzyma 100 000 USD rocznie - dodatkowo zostaną ufundowane wszystkie przeloty, przejazdy, noclegi, posiłki i inne wydatki związane z podróżowaniem.


Praca marzeń dla fotografa podróżnego

Oferta została zgłoszona za pośrednictwem portalu Perfocal, który służy do rezerwacji fotografów. W ramach bezpośredniego kontaktu z serwisem, jeden z członków rodziny przedstawił szczegóły oferty. Potrzebna jest osoba, która będzie podróżowała z rodziną po całym świecie i wykonywała zdjęcia. Pojedynczy wyjazd będzie trwał do 3 miesięcy, a w ciągu dnia fotograf powinien pracować do 10 godzin. Poza solidną wypłatą wynoszącą około 102 000 USD autorowi fotografii będzie przysługiwało wynagrodzenie chorobowe i 30 dni urlopu.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem