Fotograf subiektywny, Bronisław Schlabs

Fotograf subiektywny, Bronisław Schlabs

Warszawska Galeria Asymetria przypomina twórczość Bronisława Schlabsa, najważniejszego przedstawiciela ważnego nurtu tzw. fotografii subiektywnej.


Od dziś w Warszawie można oglądać prace Bronisława Schlabsa. Wystawę zorganizowała Galeria Asymetria, której twórcy konsekwentnie starają się nie tylko przywracać pamięci ważne postacie z dziejów polskiej fotografii, ale też prezentacje te łączyć z uświadamianiem widzom ich znaczenie, rolę, a co za tym idzie ? kształtować wiedzę na temat historii fotografii. To zadanie trudne, jednak przemyślany program galerii wskazuje, że plan ma szansę powodzenia. Sukcesem będzie nie tylko udowodnienie, że fotografia jako dziedzina kultury i sztuki ma także swoją metodologię badań, ale też stworzenie podwalin pod ? być może ? spisanie jej dziejów.


Dostęp do pełnej treści serwisu www.SwiatObrazu.pl jest bezpłatny - wymagane jest jednak zalogowanie do serwisu. Logowanie wymagane jest również do dodawania komentarzy.

Rejestracja 

dla nowych użytkowników

 

Jeżeli jeszcze nie jesteś zarejestrowany, zapraszamy do wypełnienia krótkiego formularza rejestracyjnego.

 

 

Logowanie 

dla użytkowników SwiatObrazu.pl

 

E-mail: 

 

Hasło:  

 

Zapomniałeś loginu lub hasła?

Problemy z logowaniem

 

DLACZEGO WARTO SIĘ ZAREJESTROWAĆ DO SERWISU SWIATOBRAZU.PL?

Przy pierwszej rejestracji otrzymasz od nas powitalny prezent: Pełną wersję podręcznika "Świat barw w fotografii cyfrowej".

A poza tym otrzymujesz bezpłatny stały dostęp do:

  • wszystkich artykułów opublikowanych w serwisie swiatobrazu.pl;
  • mechanizmów galerii swiatobrazu.pl
  • forów dyskusyjnych;
  • prezentów dla zarejestrowanych Czytelników;
  • codziennego newslettera informacyjnego;
  • swojego profilu osobistego, w którym będziesz mógł zarządzać galeriami, komentarzami, zdjęciami w konkursach itp.

Czas rejestracji - ok. 1 min.

Uwaga

Podczas rejestracji nie zbieramy żadnych szczegółowych danych personalnych i teleadresowych. W każdej chwili możecie usunąć trwale i bezpowrotnie dane dotyczące Waszego konta i zrezygnować ze statusu zarejestrowanego Czytelnika i wszystkich usług bezpłatnych swiatobrazu.pl. Przed rejestracją prosimy o zapoznanie się z regulaminem